TVP Info informuje o portalu z aferami PO. Nie wiadomo kto to założył, a w regulaminie niedokończony szkic

Na stronie TVP Info pojawiła się informacja o portalu konwojwstydu.pl na którym znajdują się treści dotyczące afer z czasów rządu PO-PSL. Problem w tym, że nie wiadomo, kto jest jego założycielem a w regulaminie znajduje się niedokończony fragment o administratorze danych osobowych. Skąd rządowa telewizja wiedziała o jego odpaleniu?

– Na stronie internetowej konwojwstydu.pl opublikowano spis afer, w które zamieszani są ludzie związani z opozycją. Uruchomienie portalu zbiegło się ze startem akcji „konwój wstydu PiS”, która jest kolejnym etapem kampanii PO „PiS wziął miliony” – czytamy na tvp.info.

Na stronie znajduje się mnóstwo twarzy i nazwisk wraz z logo partii PO oraz PSL. Istnieje też możliwość zgłoszenia nadużycia oraz zakładka „Cela+”.

Sprawdzając politykę prywatności strony, widzimy… niedokończony regulamin. – 3. Operator serwisu (tu nazwa i ewentualnie adres) jest podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym swojego użytkownika pliki cookies oraz mającym do nich dostęp – czytamy.

scren z konwojwstydu.pl

Pytanie więc, skąd ekipa rządowej telewizji wiedziała o jak widać świeżym starcie portalu oraz kto go sfinansował? Odpowiedź brzmi: Nie wiemy, choć się domyślamy.

tvp.info, konwojwstydu.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.