Twitter zablokował profil ks. Wachowiaka, bo podał publicznie dostępny kontakt do rzecznika mBanku

Profil księdza Daniela Wachowiaka został zablokowany na 12 godzin. Powodem było… podanie kontaktu do rzecznika mBanku, który jest dostępny publicznie na oficjalnej stronie banku.

– Ks. @DanielWachowiak przekazuje informację przez nasze konto, że na 12 godzin zostało zablokowane Jego konto na TT. Za tweeta, w którym podał nr do rzecznika mBanku. Nr dostępny na stronach banku. Jednocześnie ks. Daniel potwierdza, że od kilku dni nie jest już klientem mBanku – czytamy na profilu Parafii w Piłce.

Sam kapłan dziś już mógł osobiście potwierdzić, że tak było.

– Widać, podjąłem dobrą decyzję pożegnania się z bankiem. Ponadto przygotujmy się na coraz większą cenzurę ze strony „tolerancyjnych” – zapowiedział.

Na mBank spłynęła fala krytyki za wyrażenie poparcia wobec symbolu czerwonej błyskawicy, której używały agresywne bandy bojówkarzy. Napadali oni na ludzi oraz prywatne mienie – zarówno kościoły, jak przypadkowo zaparkowane auta. Organizatorzy nie odcięli się od tych zachowań. Z kolei szefowa tzw. strajku kobiet, Marta Lempart, w Radiu Zet wprost poparła takie zachowania.

W efekcie głupiej zagrywki PR-owej, ludzie zaczęli wypowiadać umowy z mBankiem.

twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.