Twórca popularnego na świecie serialu popiera protesty w Polsce

Beau Willimon, twórca popularnego serialu „House of Cards” przedstawiającego zakulisową politykę w demokratycznych Stanach Zjednoczonych wypowiedział się na Twitterze na temat protestów w Polsce. – Zwykli obywatele stają przeciwko autorytarnemu reżimowi – pisze Willimon.

– Polska właśnie teraz pokazuje, jak to się robi. Zwykli obywatele stają przeciwko autorytarnemu reżimowi – pisze Beau Willimon na Twitterze. Zachęca również do wysyłania fotografii z protestów. – Wysyłaj swoje zdjęcia, Polsko. Jesteśmy z wami i chcemy dzielić z wami walkę w obronie demokracji przed dyktatorem – napisał twórca serialu „House of Cards”.

Beau Willimon w 1998 pracował jako wolontariusz w kampanii Charlesa Schumera w wyborach do Senatu, co doprowadziło go do współpracy z Hillary Clinton, Billem Bradleyem i Howardem Deanem. W 2012 napisał scenariusz do serialu „House of Cards”, amerykańskiej adaptacji serialu BBC pod tym samym tytułem, która opowiada o zakulisowych zagrywkach ludzi u szczytu władzy w demokratycznym państwie. Produkcją zajęło się Media Rights Capital, a w rolach głównych obsadzono Kevina Spacey, Robin Wright, Kate Marę, Coreya Stolla, Michaela Kelly’ego i Constance Zimmer. Serial miał premierę na platformie Netflix 1 lutego 2013 roku. Produkcja okazała się ogromnym sukcesem.

Twitter, Wiki

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net