Tyle jest warta szkodliwa i bezsensowna segregacja sanitarna. W Niderlandach ponad tysiąc zarażonych po imprezie „tylko dla zaszczepionych” lub przetestowanych

Pomijając fakt, że segregacja sanitarna jest zbrodnicza i niemoralna, jest także bez sensu, o czym przekonali się uczestnicy imprezy w Utrechcie w Niderlandach. Na wydarzenie wejść mogli tylko ci, którzy mieli paszport covidowy lub aktualny negatywny wynik testu na obecność koronawirusa. Mimo tego, po imprezie wykryto wśród ponad tysiąca uczestników SARS-CoV-2.

O sprawie czytamy na „Daily Mail”. Aby wejść na Verknipt Outdoor Festival w Utrechcie, trzeba było przedstawić kod QR z udokumentowanym zaszprycowaniem się lub negatywny test na SARS-CoV-2. Mimo tego po imprezie ponad 1050 osób otrzymało pozytywny wynik na obecność koronawirusa w organizmie. Komisja Zdrowia Utrechtu (GGD) podkreśla, że liczba ta może jeszcze wzrosnąć.

Oczywiście, narracja pandemiczna już znalazła możliwe wyjaśnienie „fenomenu”, jak to osoby bezpieczne i zabezpieczone jednak złapały koronę, mimo oddzielenia ich od „nieodpowiedzialnych” ludzi, którzy nie wzięli udziału w eksperymencie medycznych. Lennart van Trigt, rzecznik GGD twierdzi, że „wszystkie przypadki są związane z festiwalem, ale nie mogę stwierdzić w 100 proc., że osoby zakaziły się na festiwalu”. Dalej sugeruje, że ludzie mogli zarazić się w drodze na imprezę lub w ciągu 40 godzin od wykonania testu.

– W ciągu 40 godzin ludzie mogą zrobić wiele rzeczy, takich jak odwiedzanie znajomych, chodzenie do barów i klubów. W ciągu 24 godzin ludzie mogą zrobić mniej i być bezpieczni – kontynuował van Trigt.

Z kolei osoby zaszprycowane zarazić się miały z powodu otrzymania paszportu zbyt szybko. Według opinii rzecznika GGD bazującej na nie wiadomo na czym, szpryca zapewnia odporność dopiero po „kilku tygodniach”.

Co ciekawe, burmistrz Utrechtu, Sharon Djksma została skrytykowana, że na imprezie „tylko dla zaszczepionych” nie obowiązywały maski i dystans społeczny. Jak widać, wkrótce osoby zaszprycowane znowu będą oficjalnie podlegać pod te same restrykcje, co czyści, aby Wielka Histeria mogła trwać dalej.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.