2 kwietnia 2024
Wiadomości

Tymczasem na Lewicy. Poseł napisała, że dla mężczyzny wysłanie na wojnę to nagroda, bo może gwałcić kobiety

Anita Kucharska-Dziedzic, poseł Lewicy postanowiła podzielić się swoją „mądrością” ze światem. Jej zdaniem, mężczyzna będąc wysłanym na wojnę do walki za rząd jest nagradzany, ponieważ może gwałcić kobiety.

Poseł Lewicy Kucharska-Dziedzic próbowała wyjaśniać „antygwałtowy taniec” wykonany w Sejmie. TUTAJ pisaliśmy więcej na ten temat.

– Kobiety tańczą w sejmie i manifestują, że ich ciała należą tylko do nich… Kobiety śmieją się głośno z nadętej i nabzdyczonej głupoty przekonanej o własnej omnipotencji… Kobiety przestały siedzieć w kącie cichutko i w przerażeniu, że im ktoś napisze w Internecie, że są brzydkie, stare, grube, głupie szmaty i marzą o gwałcie – napisała poseł.

Do wpisu odniósł się użytkownik „Społeczny Rzecznik Mężczyzn”.

– Ciała mężczyzn natomiast należą do państwa, które może je wysłać na konflikt zbrojny narażając na uszkodzenie lub zniszczenie. Równouprawnienie, czego nie rozumiesz? – skomentował internauta.

Poseł Lewicy wówczas popełniła wpis uzewnętrzniający jej niesamowity tok myślenia. Otóż jej zdaniem, mężczyzna może na wojnie gwałcić kobiety, więc jest to dla niego nagroda, że idzie walczyć za rządzącą oligarchię. Mało tego – to ona ogłosiła, że to internauta uzasadnia gwałty wojenne.

– Drogi żołnierzu, wysyłają Cię na wojnę. straszne? Ale w nagrodę możesz sobie pogwałcić. Społeczny rzeczniku praw mężczyzn – aż sobie zeskrinowałam Twoje uzasadnienie gwałtów wojennych – napisała poseł Lewicy Anita Kucharska-Dziedzic.

W efekcie wybuchła burza w sieci. Poseł krytykowały nawet jej partyjne koleżanki.

Poseł Kucharska-Dziedzic próbowała się bronić, że to nie jest jej pogląd, tylko interpretacja wpisu Społecznego Rzecznika Mężczyzn. Nie wyjaśniła jednak, jak doszła do takiej interpretacji.

Ostatecznie usunęła swój wpis.

nczas.info

fot. ilustracyjne/fot. freeimages.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net