Tyszka pyta, Pereira się kompromituje, zaś rządowy kanał robi z tego newsa!

Facebook Czytam Tweety Samuela Pereiry dla beki

To niestety nie żart, Samuel Pereira tym razem przebił wszystko. Marszałek Sejmu Stanisław Tyszka zapytał na Twitterze Samuela Pereirę, „skąd TVP ma tę najnowszą taśmę”. Ten zaś zaczął pisać o… „naciskaniu na dziennikarzy przez władzę ustawodawczą”! Mało tego – portal państwowej telewizji zrobił nawet z tego newsa w tonie sensacji. Wszystko oczywiście z naszych podatków.

Wszystko zaczęło się od prostego i spokojnego pytania Tyszki. – Tak z propaństwowej ciekawości, pytanie do Pana Redaktora @SamPereira_, skąd TVP ma tę najnowszą taśmę? – napisał. Odpowiedź zwaliła z nóg.

– A od kiedy to władza ustawodawcza Panie Marszałku naciska na dziennikarzy, żeby ujawnili źródła? Może Pan spokojnie przybić piątkę ekipie Donalda Tuska i prokuratorom, którzy wchodzili do Wprost w 2014 r. – odpisał Pereira.

Oprócz tego szef portalu rządowej telewizji porównał marszałka do „Onetu”.

– Nie tylko oczekuję od Ciebie podania źródła, ale od Twoich przełożonych z partii władzy oczekuję powołania sejmowej komisji śledczej ds. afery taśmowej. Wniosek @Kukiz15 już przedstawił, identyczny z wnioskiem PiS z 2014. Wystarczy już tego grania taśmami! – zauważył poseł Stanisław Tyszka.

CZYTAJ TEŻ: Tak tweetuje szef portalu TVP Info szkalując Was, mnie i wszelkich przeciwników PiS

Ale na twitterowej dyskusji się nie skończyło. Na portalu tvp.info pojawił się… news na ten temat! W tekście „Pereira odpowiada Tyszce: Od kiedy władza naciska na dziennikarzy, by ujawnili źródła? informacja kończy się oczywiście na odkręceniu kota ogonem przez Pereirę, wcześniej okraszone jego słowami na temat „Onetu”, który atakuje.

Do kuriozalnej wypowiedzi Pereiry i postawy zarządzanego przez niego portalu finansowanego z pieniędzy podatników odniósł się Dominik Cwikła. – @SamPereira_ skoro @styszka nie może, bo to „nacisk władzy ustawodawczej na dziennikarzy” to ja zapytam: Skąd TVP miało najnowszą taśmę? Oczekuję co najmniej tytułu na poziomie „Kremlowska antydemokratyczna agentura atakuje publiczną telewizję” – napisał na Twitterze.

Odpowiedzi od najbardziej rzetelnego, niezależnego i obiektywnego dziennikarza niestety do tej pory nie uzyskano.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net