Tzw. pandemia w Polsce wyraźnie hamuje. Zbliżamy się do strefy zielonej, tymczasem media i politycy zaklinają rzeczywistość

Zarówno liczba dziennych pozytywnych wyników na koronawirusa jak również średnia z siedmiu dni maleją. Mimo tego media i politycy podtrzymują narrację o tzw. pandemii i rzekomo jej, a nie rządowych decyzji skutkach.

– Dzisiaj średnia pozytywnych wyników na SARS-CoV-2 z siedmiu dni wynosi 5874. Od 26 grudnia do chwili obecnej, z przerwą na dwa dni, powinniśmy znajdować się na poziomie ogólnopolskiej żółtej strefy, wedle bezwartościowych zapowiedzi rządu z listopada. Średnia wynosiła mniej, niż 9,4 tys.. Zamiast tego mamy narodową kwarantannę/etap odpowiedzialności (zależnie od humoru przedstawiciela rządu), którą/y mało kto przestrzega, a która/y wywołuje ogromny szkody, ze znacznie większą śmiertelnością społeczeństwa włącznie – napisał na Minds.com założyciel portalu kontrrewolucja.net Dominik Cwikła w codziennym raporcie o średniej pozytywnych wyników w testach na koronawirusa. Zwrócił również uwagę, że od 29 dni powinniśmy być – wedle listopadowych zapowiedzi rządu – w żółtej strefie.

– Mamy dziś również 13 dzień, jak średnia ciągle spada z każdym dniem. 11. stycznia wynosiła 9600, dziś wynosi 5874 – podkreślił i dodał, że „od 4 dni bliżej nam do ogólnopolskiej zielonej strefy, niż do czerwonej”.

Cwikła odniósł się także do krzykliwych komunikatów dużych mediów, które mimo coraz mniejszej ilości pozytywnych wyników, przekonują, że… tzw. pandemia nie słabnie!

– Odnośnie narracji o śmiercionośnej pandemii zabójczego koronawirusa zarażającego przez kurła wszystko. Wykres przedstawia ilość pozytywnych wyników w ostatnich tygodniach w poszczególnych dniach, wg komunikatów Ministerstwa Zdrowia – napisał, udostępniając wykres z pozytywnymi wynikami z ostatnich dni z wyraźnie spadkową tendencją oraz nagłówek z „Interii” przekonujący, że „liczba zakażeń i zgonów nie spada”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.