Tzw. strajk kobiet napada na dziennikarkę Mediów Narodowych. „Lempart podjudzała ludzi przeciwko nam” (WIDEO)

Po ponad trzech miesiącach bezprawnej zwłoki, rząd opublikował w Dzienniku Ustaw orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z 22 października. W efekcie tzw. strajk kobiet przeszedł ulicami niektórych miast. W Warszawie bandyci zaatakowali ekipę Mediów Narodowych relacjonującą wydarzenie. Agnieszka Jarczyk trafiła do szpitala.

Jak poinformowała redakcja MN na Twitterze, doszło do ataku na Agnieszkę Jarczyk oraz operatora. Ponadto skradziono sprzęt o wartości kilku tysięcy złotych.

– Po złożeniu zeznań na policji pojechałam na SOR na badania lekarskie. To był pierwszy etap. Dziś jeszcze muszę tam pojechać, żeby dokończyć to wszystko – powiedziała Agnieszka Jarczyk w rozmowie z Radiem Wnet. – Wcześniej mieliśmy do czynienia z jakimiś prowokacjami w naszą stronę, natomiast wczoraj weszło to w taką nową fazę – dodała.

– Jako Media Narodowe około 18 rozpoczęliśmy naszą transmisję na żywo spod Trybunału Konstytucyjnego. Tak jak zwykle. Dziennikarstwo na tym polega, żeby relacjonować to, co się dzieje. My jako Media Narodowe poszliśmy, żeby zrelacjonować to, co działo się na tym tzw. „Strajku Kobiet”. Podeszliśmy bliżej do tych ludzi, żeby usłyszeć, co Marta Lempart ma do powiedzenia, jakie są ich przemowy. Udało mi się zacząć rozmowę z pierwszą kobietą, którą tam spotkałam, która była chętna na rozmowę. Udało mi się zadać dwa pytania, po czym zauważyłam, że tłum się bardzo zacieśnia. Zostałam w pewnym momencie odłączona od mojego operatora kamery, zepchnięta gdzieś tam na tył. Pani Marta Lempart podeszła z mikrofonem, obok niej stała jakaś kobieta z megafonem. Przez ten megafon wykrzykiwała wulgarne słowa, hasło główne ich zgromadzenia. Marta Lempart powiedziała, że z faszystami i z prowokatorami się nie rozmawia. Te określenia były skierowane pod adresem Mediów Narodowych – relacjonowała Jarczyk.

– Po tym wystąpieniu Marty Lempart, mieliśmy pod Trybunałem Konstytucyjnym atak ze strony dwóch mężczyzn. W porównaniu do tego, co stało się później, był delikatny. Wycofaliśmy się nieco do tyłu. Przed skrzyżowaniem w stronę placu na Rozdrożu zostaliśmy zaatakowani przez grupę osób. Na początku jeden z chłopaków wykrzyknął, że „faszyści idą”, czyli do nas było to oczywiście skierowane. Uszliśmy jeszcze może z trzy czy cztery kroki, po czym jedna z pań, która trzymała megafon, prosto w moje prawe ucho zaczęła wykrzykiwać wulgarne hasło przewodnie tego zgromadzenia. Mi z kolei jeden z chłopaków wyrywał co chwilę mikrofon. W końcu ten mikrofon upadł na jezdnię, ja go podniosłam. Nie zdążyliśmy nawet sprawdzić, czy działa, bo były tam przepychanki, wykrzykiwano też w naszą stronę wulgarne hasła. Generalnie było bardzo niebezpiecznie. Po chwili jeden z chłopaków wyrwał nasz sprzęt do nagrywania i uciekł z nim. Moje ucho było w stanie bardzo złym, zaszumiało mi i generalnie miałam problem, żeby coś usłyszeć. Po chwili to nieco zelżało. wówczas też inne osoby atakowały mojego operatora kamery, starały się wyrwać mu sprzęt – mówiła dalej.

Jak zapowiedziała dziś Jarczyk, „w sprawie ataku na mnie i Stefana, operatora kamery – nie zostawimy tego tak”.

– Pani @martalempart podjudzała ludzi przeciwko nam, a my wykonywaliśmy po prostu swoją dziennikarską robotę. Napaść zgłoszona na policję. Wkrótce kolejne kroki – napisała Agnieszka Jarczyk.

W najnowszym vlogu założyciel naszego portalu Dominik Cwikła skomentował wydarzenie, zwracając także uwagę na fakt, że mimo skandalicznej sytuacji ataku bandytów na dziennikarza, rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak pochwalił tzw. strajk kobiet.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Tzw. strajk kobiet napada na dziennikarkę Mediów Narodowych. „Lempart podjudzała ludzi przeciwko nam” (WIDEO)

  • 1 lutego 2021 o 18:34
    Permalink

    to NIE SĄ faceci, to są pedały, i degeneraci, prawdziwy mężczyzna nigdy nie atakował by patriotki w obronie dzieciobójczyń, raczej dokładnie przeciwnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.