Tzw. wariant delta koronawirusa SARS-CoV-2 jest groźniejszy dla zaszprycowanych. Śmiertelność wśród osób niebiorących udziału w eksperymencie jest sześciokrotnie niższa

Public Health England opublikowało badania, z których wynika, że osoby, które zaaplikowały sobie warunkowo dopuszczony do obrotu na terenie UE produkt mający chronić przed koronawirusem, mają większą śmiertelność w razie zachorowania przez tzw. wariant delta koronawirusa, niż osoby, które nie wzięły udziału w eksperymencie medycznym.

– Spośród 4087 osób zakażonych wariantem Delta, które zostały w pełni zaszczepione, a od szczepienia upłynęło co najmniej14 dni, zmarło dwadzieścia sześć. Odpowiada to śmiertelności 0,00636 proc., która jest 6,6 razy wyższa niż śmiertelność wśród osób niezaszczepionych, chorujących na ten wariant koronawirusa (0,000957 proc. zgonów, 34 zgony wśród 35 521 pozytywnych przypadków) – wynika z danych opublikowanych w raporcie Public Health England z 18 czerwca.

Należy też podkreślić, że śmiertelność zarówno osób zaszprycowanych jak i nie jest niska, wynosi mniej, niż 1 proc. wszystkich pozytywnych wyników testów. Według PHE, jest to obecnie dominujący wariant koronawirusa na wyspach, który obejmuje „91 proc. zsekwencjonowanych przypadków”.

Z raportu wynika, że osoby, które wzięły pełen udział w eksperymencie medycznym, w Zjednoczonym Królestwie są hospitalizowane częściej, niż osoby, które nie przyjęły ani jednej dawki eksperymentalnego preparatu na koronawirusa. W przypadku tych pierwszych, było to 2 proc. badanych, natomiast osób czystych od szprycy było 1,48 proc..

Dane z raportu PHE pokrywają się z danymi opublikowanymi tydzień wcześniej przez angielską agencję zdrowia publicznego. Tam również wskazywano, że osoby zaszprycowane mają sześciokrotnie wyższą śmiertelność w przypadku zetknięcia się z koronawirusem, niż osoby czyste. Wskaźnik hospitalizacji natomiast miał trochę szerszy wachlarz różnicy. Wynosił on odpowiednio 2,3 i 1,2 proc..

dorzeczy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

2 thoughts on “Tzw. wariant delta koronawirusa SARS-CoV-2 jest groźniejszy dla zaszprycowanych. Śmiertelność wśród osób niebiorących udziału w eksperymencie jest sześciokrotnie niższa

 • 22 czerwca 2021 o 13:52
  Permalink

  to dlaczego szczepia ten nierzad robi co chce znami dla zaszczepionych wyzsza smiertelnosc bo wirus sie mutuje i sa inne grozniejsze zaplacicie za to co wyorawiacie ludobojcy.

  Odpowiedz
 • 22 czerwca 2021 o 13:54
  Permalink

  Wchodze na Public Health England zeby sprawdzic waszego newsa . New analysis by PHE shows for the first time that 2 doses of COVID-19 vaccines are highly effective against hospitalisation from the Delta (B.1.617.2) variant. Angielski sie klania zupelnie co innego pisza. Zal ten portal klik bite taka prawda.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.