Nie udzielili ślubu imigrantowi i Szwajcarce

Sąd w szwajcarskim kantonie Vaud nie zgodził się na zawarcie małżeństwa między Szwajcarką a tunezyjskim imigrantem. Uznano, iż para, którą dzieli 50 lat różnicy, chce w ten sposób uzyskać legalny pobyt dla mężczyzny, a ich wielka miłość jest fikcją.

foto: Pixabay
foto: Pixabay

71-letnia emerytowana sekretarka ze Szwajcarii i 21-letni Tunezyjczyk chcieli się pobrać. Jak przekonywali, łączy ich nie tylko wiele wspólnych zainteresowań (np. muzyka rap), lecz także gorące uczucie. Para poznała się w Internecie. Rok temu Szwajcarka odwiedziła swojego przyjaciela w Tunezji i oboje zdecydowali, iż wezmą ślub. Zgodnie z prawem Szwajcarii narzeczeni, którzy chcą się pobrać, muszą złożyć odpowiednie dokumenty w urzędzie. Następnie sąd sprawdza, czy nie ma żadnych przeszkód do zawarcia małżeństwa.

Tym razem sąd zdecydował jednak, iż „wielka miłość” jest oszustwem, a Tunezyjczyk chce jedynie móc legalnie mieszkać w kraju przyszłej żony. Próbę zawarcia małżeństwa określono jako „emocjonalne oszustwo, którego celem jest zdobycie prawa do pobytu w Szwajcarii”.

MGOT/rp.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net