UE stawia ultimatum Walończykom ws. CETA

foto: Wikimedia Commons
foto: Wikimedia Commons

Urzędnicy UE wysłali ultimatum wobec Walończyków. Wiele wskazuje na to, że parlament regionu ulegnie, przez co już nic nie powstrzyma lobbystów przed przeforsowaniem umowy CETA, która pozwoli zdominować rynek europejski przez zamorskie koncerny.

Parlament Walonii otrzymał ultimatum. Decyzja ma zostać przekazana Komisji Europejskiej najpóźniej do dzisiejszego wieczora, inaczej umowa zostanie podpisana na obecnych warunkach.

W akcję propagandową na rzecz CETA włączył się socjalistyczny przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Martin Schulz. Socjaliści mają bowiem duże wpływy w walońskim parlamencie.

Z kolei francuskojęzyczna prasa Walonii, przychylna umowie CETA, wskazuje na pewien paradoks. Mianowicie, zwraca uwagę na relacje oraz silne związki kulturowe łączące belgijską Walonię z francuską częścią Kanady.

Jas/pch24.pl

____________________________________

Chcesz dołączyć do ruchu przeciwko Unii Europejskiej oraz jej polityki wynaradawiania oraz wprowadzania kolejnych socjalistycznych przepisów służących lobbystom wielkich ponadnarodowych koncernów? Dołącz do nas! TUTAJ więcej informacji.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net