Ukrainiec oskarżony o gwałt na dziewczynie

foto: FreeImages.com
foto: FreeImages.com

Zaledwie 15 lat ma ofiara Andrija D., obywatela Ukrainy, który został już zatrzymany przez policję i przebywa w areszcie. Mężczyzna miał zgwałcić dziewczynę podczas imprezy.

W sobotni wieczór grupa osób z Ukrainy urządziła zakrapiane przyjęcie w gdańskiej dzielnicy Letnica. Imprezę zorganizowano na placu budowy. 15-latka wybrała się tam z własnej woli, najpewniej zaprosił ją właśnie 21-letni Andrij D., którego dziewczyna poznała uprzednio na jednym z portali randkowych. Zabawa skończyła się tragicznie. Jak zeznała nastolatka, Ukrainiec początkowo próbował namówić ją na bliższy kontakt, a następnie zgwałcił.

W sprawie przesłuchano pozostałych uczestników imprezy: pięciu mężczyzn i kobietę. Wszyscy są obywatelami Ukrainy. Po przesłuchaniu zostali zwolnieni z aresztu, gdzie wciąż przebywa Andrij D. – Przesłuchania trwały od godzin nocnych. Pewną trudność nastręczało konieczność zapewnienia odpowiedniej liczby tłumaczy, by mogły być prowadzone równolegle – poinformował zastępca szefa Prokuratury Rejonowej Gdańsk Oliwa. – Na razie czynności są w toku, w związku z czym nie przedstawiono jeszcze nikomu zarzutów ani podjęto decyzji co do ewentualnych środków zapobiegawczych – dodaje prokurator.

MGOT/dziennikbaltycki.pl, kresy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net