22 maja 2024
Wiadomości

Ukrainiec w wieku poborowym włamał się do biura PiS. Nic nie ukradł, był pijany. Poseł nie podał narodowości sprawcy, a ludzie przypisują winę… opozycji

35-letni Ukrainiec włamał się w sobotę do biura poselskiego Pawła Lisieckiego. Był pijany. Policja szybko zatrzymała obywatela Ukrainy, któremu nie udało się nic ukraść.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Warszawie. Rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI kom. Paulina Onyszko przekazała, że policja otrzymała zgłoszenie o młodym mężczyźnie z metalowym prętem, który uderza w wejściowe drzwi do biura poselskiego Pawła Lisieckiego z PiS. Biuro znajduje się przy ul. Targowej 46.

– Na miejsce skierowano patrol policji, który zauważył mężczyznę odpowiadającego rysopisowi – powiedziała PAP rzecznik. Dodała, że 35-letni Ukrainiec został zatrzymany.

– W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. W organizmie miał promil alkoholu – podkreśliła.

Obecnie trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

W rozmowie z PAP poseł PiS Paweł Lisiecki przekazał, że podczas zajścia nie było go w Warszawie. Z biura zaś nic nie zniknęło.

– Jedyne co, to zostały zniszczone drzwi, które muszą zostać wymienione – zaznaczył poseł PiS.

Wcześniej poseł udostępnił na Facebooku zdjęcie z informacją o próbie włamania do jego biura. Nie podał jednak narodowości sprawcy. W komentarzach wiele osób błędnie założyło, że był to ktoś z jakiegoś ugrupowania opozycyjnego i zapewne uważa tak do tej pory.

kresy.pl / facebook.com / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net