USA na celowniku ISIS

Uzbrojony w nóż agresor, zwolennik ISIS, zaatakował ludzi w centrum handlowym w Minnesocie. Z kolei w Waszyngtonie doszło do strzelaniny, gdzie zginęły dwie osoby.

foto: twitter.com/ComplexMag
foto: twitter.com/ComplexMag

Do obu dramatycznych zdarzeń doszło wczoraj. Pierwszy z ataków miał miejsce w centrum handlowym Crossroads Mall, niedaleko Minneapolis. Sprawca rzucił się z nożem na ludzi, pytając ich uprzednio, czy są muzułmanami. Ranił osiem osób. Na szczęście wśród klientów znajdował się policjant w cywilu, który szybko interweniował i zastrzelił napastnika. Do ataku przyznało się Państwo Islamskie za pośrednictwem agencji Amak. Jak określono w komunikacie, nożownik zabijał świadomie „obywateli państw należących do koalicji krzyżowców”.

Również w sobotę doszło do strzelaniny w Waszyngtonie. Tam zaatakowała grupa uzbrojonych napastników, którzy bez uprzedzenia otworzyli ogień do zgromadzonych na festynie ludzi. Zginęło dwóch młodych mężczyzn, wśród rannych jest ośmioletni chłopiec. Policja wciąż nie ma podejrzanych i nie aresztowała nikogo w tej sprawie.

MGOT/tvn24.pl, foxnews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net