Utah nie będzie finansować Planned Parenthood

Kolejny stan USA zrywa współpracę z organizacją zabijającą dzieci nienarodzone. To reakcje skandalu, jaki wywołała publikacja nagrań, na których zarejestrowano dowody na handel organami przez lekarzy z organizacji.

Podobnie jak w Luizjanie, Alabamie, Arkansas i New Hampshire, również w stanie Utah Planned Parenthood nie będzie już korzystać z państwowych pieniędzy. „Gubernator Gary Herbert zarządził, aby agencje stanowe nie przelewały federalnych funduszy do Planned Parenthood Association of Utah” – można przeczytać w miejscowej gazecie „Salt Lake Tribune”. – Prawo Utah zabrania jakimkolwiek organizacjom używać stanowych pieniędzy na wykonywanie aborcji i dotyczy to również Planned Parenthood” – zadeklarował wedle dziennika gubernator Herbert. O decyzji władz stanu Arkansas odnośnie zerwania współpracy z PP można przeczytać TUTAJ.

MGOT/lifesitenews.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net