21 kwietnia 2024
Wiadomości

Von der Leyen zachęca do głosowania na Konfederację. „Chcą zniszczyć NASZĄ Europę”

Choć nie to zapewne było jej intencją, szefowa Komisji Europejskiej zachęca do wspierania Konfederacji. Ursula von der Leyen „ostrzega”, że ugrupowania takie, jak Konfederacja chcą „zdeptać nasze wartości i chcą zniszczyć naszą Europę”. Wśród „wartości” o których mówi von der Leyen są m.in. prawo do mordowania dzieci, socjalizm, multikulturalizm czy pseudoklimatyczne szaleństwo.

Słowa padły podczas kongresu Europejskiej Partii Ludowej w Bukareszcie.

– Nasza spokojna i zjednoczona Europa jest wystawiana na próbę, jak nigdy dotąd – mówiła von der Leyen.

Dalej ostrzegała, że na tę próbę Unię Europejską – nazywaną przez nią „Europą” – wystawiają ją „populiści, nacjonaliści, demagodzy” ze „skrajnej prawicy” i „skrajnej lewicy”. Wymieniła przy tym kilka ugrupowań, m.in. Konfederację.

– Niezależnie od tego, czy jest to AFD, Rassemblement national, Konfederacja, czy Възраждане (bułgarska partia Odrodzenie – red.). Nazwy mogą być różne, ale cel jest ten sam – chcą zdeptać nasze wartości i chcą zniszczyć naszą Europę, ale my – Europejska Partia Ludowa – nigdy do tego nie dopuścimy – ogłosiła szefowa KE.

Jakby nie patrzeć, gdy szefowa jednej z największych politycznych organizacji lewicowych współczesnego świata ostrzega przed jakimś ugrupowaniem, siłą rzeczy wspiera je. Wiele osób przeciwnych skrajnie lewicowej polityce UE będzie bowiem chętnie wspierać to, przed czym ta ostrzega i wskazuje jako coś złego.

nczas.info / kontrrewolucja.net

fot. X / EPP

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net