W końcu ktoś się za to wziął! Apel do ministra sprawiedliwości: Czy Jaki prowadzi kampanię w godzinach pracy?

Paweł Tanajno opublikował zdjęcie podania do Ministerstwa Sprawiedliwości w związku z kampanią wiceministra sprawiedliwości, Patryka Jakiego. KWW Odkorkujmy Warszawę stawia kilka zapytań do ministra oraz apeluje o to, by wpłynąć na „poczynania Patryka Jakiego, żeby ten, na wzór obywatelskich kandydatów i w imię zdrowej rywalizacji, swoją kampanię prowadził po godzinach swojej pracy i w weekendy”.

Facebook Paweł Tanajno/Facebook Patryk Jaki (kolaż)

Składający podanie zauważają, że kandydaci wszystkich komitetów prowadzą kampanię „ze swoich własnych środków finansowych w czasie wolnym od pracy”. – Większość z nich utrzymuje się z pracy zawodowej nie związanej z polityką. Pracodawcy nie pozwalają im w czasie pracy wyskoczyć na miasto by prowadzić kampanię wyborczą. W tym samym czasie Pana pracownik [ministra sprawiedliwości – red. Kr] zatrudniony na stanowisku wiceministra – Patryk Jaki, w godzinach swojej pracy wykonuje czynności związane z kampanią nie wypełniając w tym czasie urzędniczych obowiązków, za które płacą mu podatnicy – piszą wnioskodawcy.

– Czy nie jest tak, że ryba psuje się od głowy, a Patryk Jaki poprzez poświęcanie czasu w godzinach na coś innego niż zadania ministerialne, nie psuje morale całej administracji publicznej udowadniając, że można żyć za pieniądze podatników i nic nie robić? Co mają pomyśleć urzędnicy warszawskiego ratusza o standardach pracy jeśli ich przyszły szef czas pracy w innym urzędzie spędza w JAKI CAFE? – czytamy w podaniu.

https://www.facebook.com/Pawel.Tanajno.publicznie/photos/a.827745750618090/1979642958761691/?type=3&theater

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net