W listopadzie ogromna liczba zgonów z powodu restrykcji rządowych. Ostatni raz tyle śmierci było podczas II wojny światowej

W listopadzie zmarło 60 tys. osób Polsce. To największa liczba zgonów w naszym kraju od czasów II wojny światowej. Z oficjalnych informacji rządu jasno wynika, że nie są to tzw. ofiary koronawirusa, lecz przede wszystkim rządu i wprowadzonych przez niego restrykcji pod pretekstem tzw. pandemii.

W listopadzie zmarło łącznie 60 tys. osób w Polsce. Według oficjalnych informacji, 11,2 tys. osób zmarło mając wykrytego koronawirusa. Obecne klasyfikacje podają te osoby jako „ofiary koronawirusa”. Jeśli nawet przyjmiemy – błędnie, że są to faktycznie jego ofiary, mamy poza tymi około 49 tys. zgonów z innych powodów.

Ta liczba to efekt restrykcji i odłączenia ludzi od dotychczasowego, opłacanego przez nas wszystkich pod przymusem, tzw. „systemu zdrowia”.

Według NFZ, „z przyczyn innych niż koronawirus w listopadzie zmarło 70 proc. więcej osób, niż w listopadzie 2019”.

– W okresie od marca do listopada 2020 roku odnotowano pół miliona mniej wizyt kardiologicznych niż w zeszłym roku, przestała też działać kompleksowa opieka kardiologiczna, która zdaniem ekspertów obniżała śmiertelność nawet o 20 proc. – podaje profil Konfederacji na Facebooku.

– Doszło do sytuacji, w której na porządku dziennym są zawały przechodzone. Pacjenci odczuwający ból w klatce piersiowej nie zgłaszają się bowiem do szpitali – tłumaczą medycy.

– W Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc wykonano o 1,6 tys. operacji mniej niż w tym samym okresie w roku ubiegłym, co się przekłada negatywnie na statystykę wczesnej wykrywalności. Wykonano także o 1,8 tys. mniej badań bronchoskopowych. W niektórych ośrodkach wydano nawet o 80 proc. mniej kart kart diagnostyki i leczenia onkologicznego – czytamy w poście Konfederacji.

– Jeszcze gorsza sytuacja panuje w leczeniu chorób płuc w warunkach szpitalnych. Liczba świadczeń udzielonych przez ostatnie osiem miesięcy spadła o niemal 40 proc. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest przekształcenie oddziałów zajmujących się chorobami płucnymi w covidowe – podkreślono.

Lekarze specjaliści krytykują także rządowo-medialną narrację o tzw. pandemii oraz podawane statystyki, które określają wprost jako manipulację. Chociażby dr Zbigniew Martyka zwraca uwagę, że – według obecnie podawanych danych – „cudownie” zniknęła grypa oraz inne choroby zakaźne. W ich miejsce weszła natomiast choroba Covid-19, wcześniej wręcz idealnie pokrywając się w liczbie przypadków z grypą i innymi chorobami w latach ubiegłych.

Widzimy więc, jak lockdown i demokratyczny rząd prowadzą do wielkiej ilości śmierci Polaków. Patrząc zaś na zapowiedzi przedstawicieli rządu, nie można spodziewać się, aby to zbrodnicze szaleństwo i propaganda miały się zakończyć.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

4 thoughts on “W listopadzie ogromna liczba zgonów z powodu restrykcji rządowych. Ostatni raz tyle śmierci było podczas II wojny światowej

 • Avatar
  17 grudnia 2020 o 17:47
  Permalink

  Narodowa Eutanazja nabiera rozpędu.

  Odpowiedz
 • Avatar
  17 grudnia 2020 o 18:57
  Permalink

  Niestety , to zgony z powodu wirusa. Widać to po krzywej ilości zgonów. Kiepska opieka zdrowotna dałaby powolny wzrost krzywej, a tutaj jest gwałtowny wzrost. Kiepska opieka nie dałaby spadku krzywej a tu widać, że obostrzenia dają efekt- krzywa spada. Pozdrawiam myślących samodzielnie.

  Odpowiedz
  • Avatar
   18 grudnia 2020 o 00:31
   Permalink

   Bredzisz, parchu. Te dane pochodzą od rządu.

   Odpowiedz
 • Avatar
  22 grudnia 2020 o 14:21
  Permalink

  ciekawe czy fragment biblii (Ap sw.Jana 13,16-17, 20) nie odnosi się właśnie do szczepień w ramię + testów COVID podczas których pobiera się wymazy z płytki sitowej która znajduje się na wysokości czoła. Cytuje pismo: „i sprawią, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło, i że nikt nie może kupić ni sprzedać kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia, a liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć..Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii…. I ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę…”

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.