19 maja 2024
Wiadomości

W meksykańskim parlamencie przedstawiono zmumifikowane zwłoki. Mają być to ciała pozaziemskiej cywilizacji mające około tysiąca lat (WIDEO)

W auli meksykańskiego parlamentu przedstawiono publiczności zmumifikowane ciała. Mają to być zwłoki przedstawicieli pozaziemskiej cywilizacji, zaś mumie liczą około tysiąca lat.

Do wydarzenia doszło we wtorek. W auli parlamentu Meksyku wystawiono dwa zmumifikowane ciała, które mają należeć do kosmitów.

Prezentację przeprowadził dziennikarz i ufolog Jaime Maussan. Zajmuje się tematyką ewentualnego istnienia kosmitów od kilkudziesięciu lat. Pod przysięgą przekazał parlamentarzystom swoje informacje i obserwacje dotyczące UFO i UAP.

Wśród uczestników wydarzenia był były pilot Marynarki USA i dyrektor wykonawczy Americans for Safe Aerospace Ryan Graves. W czasie spotkania przypomniał, że podczas pracy wielokrotnie spotykał się z przypadkami UAP.

Ciała domniemanych obcych zostały wystawione w szklanych skrzyniach. Były to dwa zmumifikowane ciała, które odnaleziono w Peru w Cusco.

Wcześniej zwłoki zbadano na Autonomicznym Narodowym Uniwersytecie Meksyku (UNAM). Metoda datowania radiowęglowego wskazała, że mumie mają około tysiąc lat.

Dziennikarz Maussan powiedział, że „okazy te nie są częścią naszej ziemskiej cywilizacji”.

– To nie są istoty odnalezione we wraku UFO. Znaleziono je w złożach okrzemek (rodzaj jednokomórkowych alg- red. polsatnews.pl), zamieniły się w skamieliny – wyjaśnił cytowany przez dziennik „Marca”.

Na posiedzeniu obecny metodą online był również prof. Abraham Avi Loeb. To dyrektor Wydziału Astronomii Harvardu oraz autor teorii dotyczącej asteroidy Oumuamua, wedle której ta miałaby być w rzeczywistości sondą obcej cywilizacji. TUTAJ więcej informacji na ten temat.

Prof. Loeb stanowczo nalegał, by rząd Meksyku zezwolił naukowcom na zbadanie ewentualnych śladów na istnienie pozaziemskiej cywilizacji.

Polsat News przypomina trochę niedokładnie, że „pod koniec lipca do podobnego wydarzenia doszło w amerykańskim kongresie”, choć jest to jednak błędna ocena. Chodzi o zeznanie byłego oficera amerykańskiego wywiadu i członka Pentagonu ds. UFO Davida Gruscha. Nie było jednak eksponowania ciał mających być zwłokami kosmitów.

Jednak Grusch zeznał, że władze USA mają być w posiadaniu pozaziemskich technologii już od ponad 90 lat.

polsatnews.pl / kontrrewolucja.net

fot. Tt/Indian Tech & Infra

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net