3 marca 2024
Wiadomości

W TVN promowano masturbację dzieci

Zaproszone panie przekonywały, jak wiele zalet ma masturbacja. Zachęcały przy tym rodziców do wspierania takich zachowań u małych dzieci.

Gośćmi Dzień dobry TVN były seksuolog Izabela Jąderek oraz pisarka Dellfina Dellert. W emitowanym w godzinach porannych programie panie głosiły tezy, jakoby autoerotyzm był znakomitym sposobem na rozładowanie stresu i osiągnięcie szczęścia w związku. Proponowały również, aby rodzice nie zniechęcali swoich małych dzieci do samozaspokajania się (gdyż może to rzekomo rzutować negatywnie na ich dorosłe życie), lecz wręcz zachęcali do kontynuowania „eksploracji swojego ciała”.

– Masturbacja jest potrzebna dziecku do prawidłowego rozwoju psychoseksualnego – deklarowała Jąderek. – Nie jest żadnym elementem, który sprawi, iż dziecko rozbudzi się seksualnie. Jedyne, co można wskazywać dzieciom to, że, jeśli masturbują się przy innych osobach, warto, by robiły to w miejscach, gdzie są same.

Izabela Jąderek to seksuolog związana z Fundacją Trans-Fuzja i Stowarzyszeniem Akceptacja. Dellfina Dellert jest autorką książki Seks w małym mieście. Obie prowadzą wspólnie warsztaty dotyczące autoerotyzmu. Kontrowersyjne tezy pań zaowocowały sporą ilością negatywnych komentarzy pod nagraniem z programu zamieszczonym na oficjalnej stronie Dzień dobry TVN.

Mgot/ „Dzień Dobry TVN”

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net