7 kwietnia 2024
Wiadomości

W Wielkiej Brytanii chrześcijanie są dyskryminowani

Zamknięto katolicką szkołę Duram Free School. Chodzi o wypowiedź 10-letniego ucznia, który stwierdził, że jemu islam kojarzy się z terroryzmem.

Inspektorzy brytyjscy z Office for Standards in Education zbadali dokładnie placówkę, twierdząc, że szkoła nie pełni odpowiedniej roli, a także nauczyciele nie potrafią dobrze edukować dzieci.

Grono pedagogiczne sprzeciwia się decyzji inspektorów. Mówią, że została ona podjęta jedynie z pobudek czysto ideologicznych. Natomiast Tomasz Kania z Katolickiego Radia Londyn uważa, że zamknięcie szkoły jest efektem poprawności politycznej w Wielkiej Brytanii. – Ludzie tak naprawdę myślą i wierzą w tę poprawność polityczną, że powinni wysłuchać muzułmanów, powinni szanować ich głos, podczas gdy muzułmanie są w stanie zabić żołnierza brytyjskiego, są w stanie przejść ulicami Londynu i wykrzykiwać hasła przeciwko brytyjskiej policji. Nawet brytyjska policja będzie to wszystko osłaniać w niepoprawności politycznej i kończy, tak jak się kończy. Dziecko powiedziało zupełnie szczerze. Zobaczyło pewnie gdzieś w telewizji akty terroryzmu, powiedziało, z czym mu się kojarzą muzułmanie i zamknęli szkołę. To jest jeden z tych przykładów. Drugim jest np. homopropaganda, która również tutaj się wdziera do katolickich szkół. Dla przykładu powiem, że w jednej z londyńskich szkół na Tower Hamlets pojawiły się plakaty w pokoju nauczycielskim, że oprócz normalnej rodziny – mama i tata – istnieje też rodzina z dwoma ojcami, dwiema mamusiami i to jest kwestia czasu – kiedy; podejrzewam, że szkoły katolickie będą musiały coś takiego wprowadzać – powiedział Tomasz Kania.

To nie jest pierwszy raz, kiedy katolickie szkoły są dyskryminowane. Szkoła z Sunderlandu – Grindon Hall znalazła się pod specjalnym nadzorem ze względu na wypowiedź innego dziesięciolatka o tym, co robią lesbijki.

AMMO/ radiomaryja.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Kontrrewolucja.net