Wałęsa grozi Dudzie

W najnowszym wpisie opublikowanym  na „Facebooku”, Lech Wałęsa wzywa prezydenta Andrzeja Dudę do przeprosin za „publiczne obrażanie” i grozi „oddaniem pod sąd międzynarodowy”. Były donosiciel zarzuca prezydentowi publiczne obrażanie ze złamaniem prawa.
foto: Facebook
foto: Facebook

Były donosiciel cały czas gubi się w zeznaniach.  W ostatnim wpisie, na jednym z portali społecznościowych, Lech Wałęsa zaprzeczył wszelkim doniesieniom o jego powiązaniach ze służbami i zażądał publicznych przeprosin. „Panie prezydencie Duda, Pan przysięgał, że będzie Pan stał na straży prawa dopowiadając „Tak Mi Dopomóż Bóg”. Rzekomo Pan jest prawnikiem” – napisał na Facebooku Lech Wałęsa. „Wzywam, więc Pana: albo Pan mnie przeprosi publicznie za publiczne obrażania ze złamaniem Prawa, albo oddam Pana pod Sąd międzynarodowy” – dodał Wałęsa. Przypomniał także, że ma „wszelkie możliwe wyroki sądowe” i „zaświadczenia” z których ma wynikać, że nie współpracował ze służbami. „Wyroki są ostateczne; minęły wszelkie terminy do ich podważania” – napisał.

Lech Wałęsa skrytykował także prof. Sławomira Cenckiewicza, który w jego opinii powinien „odpowiadać z urzędu i nie tylko za karygodne łamanie prawa i zasad”. „Był pracownikiem Państwowym, kiedy pisał tego gniota za podatników pieniądze. Znał wyrok sądu znał zaświadczenie instytucji, w której pracował i napisał książkę i głosił odwrotne stanowisko” – stwierdził były prezydent . Jego zdaniem do takich zdarzeń nie mogłoby dojść w państwie prawa. „Nie miałem nic wspólnego ze współpracą. Poderwaliście mi autorytet. Poniżyliście mnie wobec świata” – napisał.
Mas/interia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net