Wałęsa ma pozytywny wynik testu mimo potrójnej szprycy. Polsat News nieironicznie przytacza komentarz Fiałka z publiczną teleporadą przez Fb

Lech Wałęsa poinformował, że ma pozytywny wynik testu na koronawirusa. Jak podkreślił były prezydent i lider „Solidarności”, miał zaaplikowane trzy dawki preparatu od wybranych globalnych koncernów na koronawirusa, które – jak widać – nie pomogły. Z kolei Polsat News nieironicznie przytoczyło zwolennika masowego szprycowania i specjalisty reumatologii dra Bartosza Fiałka, który odpowiedział „formułkowo” w kwestii preparatu.

– Nie mogè uwierzyć .1. 3 razy zaszczepiony.2. pobrane 3 wymazy .Jestem zainfekowany. A.ból głowy B.Nie mogę rozgrzać ciała. C.odczówam,odrywanie ciałaod kości. Nie mogè poradzić,własnego ciała. CO robić . Po tej nauczce nie rozstanę śię rozstawać z maseczka – napisał na Facebooku Lech Wałęsa [pisownia oryg. – red. Kr].

Co ciekawe, Polsat News na swojej stronie postanowiło przytoczyć komentarz dra Bartosza Fiałka, znanego reumatologa, którego wielkie media przedstawiają jako eksperta czy też „popularyzatora szczepień”.

– Szanowny Panie Prezydencie,szczepionki przeciw COVID-19 (a już szczególnie przyjęcie cyklu podstawowego wspartego dawką przypominającą) świetnie chronią przed ciężkimi powikłaniami choroby, jak hospitalizacja tudzież zgon.Z uwagi na pojawienie się nowego, lepiej transmitującego się oraz uciekającego odpowiedzi odpornościowej wariantu, ochrona przed zachorowaniem istotnie się zmniejsza – napisał na Facebooku dr Fiałek.

Następnie udzielił czegoś na kształt teleporady, ale publicznie i przez Facebooka, a nie przez telefon.

– W przypadku opisywanych przez Pana objawów wydaje się, że na tę chwilę należy zastosować standardowe leczenie, jak w infekcjach wirusowych dróg oddechowych: leki przeciwbólowe/przeciwgorączkowe, odpoczynek, picie dużej ilości płynów oraz częste wietrzenie pomieszczenia.Wskazana jest również kontrola saturacji przy pomocy domowego pulsoksymetru.W razie pogorszenia stanu, w tym wystąpienia objawów duszności, należy natychmiast zasięgnąć specjalistycznej porady lekarskiej – czytamy w facebookoporadzie reumatologa dra Fiałka.

facebook.com / polsatnews.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net