8 czerwca 2024
RodzinaWiadomości

Walka z banerami pro-life

twitter.com/Prawo_do_zycia

Najpierw kłamstwa w sieci, teraz – wandalizm. Plakaty o treści pro-life tak bardzo przeszkadzają przeciwnikom ochrony życia, że osoby te posuwają się do wszelkich możliwych sposobów na pozbycie się „niepoprawnych politycznie” zdjęć.

Banery pro-life od dawna drażnią osoby opowiadające się za tzw. „prawem do aborcji”, czyli legalnego mordowania nienarodzonych dzieci. Zwolennicy zabijania posuwają się nawet do aktów wandalizmu. W Krakowie regularnie próbowali zasłonić banner stojący na skrzyżowaniu Karmelickiej i Batorego. Najpierw zaklejali zdjęcia przedstawiające, czym jest naprawdę tzw. „aborcja” – na bannerze pojawiały się czarne taśmy i samoprzylepne karteczki. W końcu zdecydowali się zdewastować plakat, zrywając go z przyczepy i malując po nim sprayem. – Pomijając już fakt nielegalności działań aborcjonistów, po raz kolejni obnażyli oni swoją hipokryzję. Oto bowiem okazuje się, że pokazywanie skutków aborcji jest złe i nie wolno tego robić – samo zabijanie nienarodzonych ludzi widocznie złe nie jest i powinno się to zalegalizować – czytamy na stronie Fundacji Pro – Prawo do życia.

To nie jedyny taki przypadek. Zwolennicy zabijania często dokonują nie tylko aktów wandalizmu. Sięgają także po metodę fałszywych zgłoszeń na policję. – Dzwoniłam nawet i kłamałam, że przechodziłam akurat z kilkuletnim dzieckiem, ale też zero reakcji – przyznaje otwarcie jedna z neofeministek. Przeciwnicy ochrony życia od poczęcia sięgają także po propagandę w sieci. W ostatnich tygodniach ultralewicowa partia Razem uparcie powtarza kłamstwa na temat zdjęć zamieszczanych w ramach akcji „Szpitale bez Aborterów”. Przekonywano m.in., że dziecko w 10 tyg. ciąży mierzy zaledwie 3 cm, podczas gdy w podręczniku do embriologii można wyraźnie przeczytać 61 mm. Kłamstwa serwowane przez partię Razem i ich konfrontację z danymi z podręczników medycznych można przeczytać TUTAJ.

MGOT/szpitalebezaborterow.pl, stopaborcji.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net