Warszawa. Przewoźnik-imigrant napadł na polskiego taksówkarza. Uderzył go metalową pałką

W weekend na warszawskim Śródmieściu doszło do napaści obcokrajowca na Polaka przy użyciu metalowej pałki. Ranny polski taksówkarz wraz z kolegami próbowali złapać napastnika zza granicy, który najpewniej przebywa w naszym kraju legalnie.

W sobotnią noc przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie Straż Miejska dostrzegła pędzącego opla, za którym jechała taksówka. Pierwszy pojazd na wysokości Politechniki wjechał z impetem na tory tramwajowe i utknął na nich. Tuż za nim zatrzymała się taksówka.

Kierowca opla wysiadł i zaczął uciekać, zaś kierowca taksówki – mając zakrwawioną twarz i ręce – ruszył w pościg za uciekającym mężczyzną. Na miejsce zjechały się też inne taksówki, które zablokowały ulicę.

Funkcjonariusze ruszyli z interwencją i zatrzymali uciekiniera. Jak się okazało, to imigrant, 38-letni Gruzin. Był kierowcą Ubera i to on pobił taksówkarza.

– Z wyjaśnień kierowcy taksówki wynikało, że został on pobity przez obcokrajowca jakimś metalowym przedmiotem – powiedział Jerzy Jabraszko ze Straży Miejskiej. Zdarzenie potwierdziła policja, która sprecyzowała, że była to metalowa rura.

Strażnicy Miejscy udzieliła pierwszej pomocy taksówkarzowi, po czym wezwali pogotowie. – Po zbadaniu przez medyków okazało się, że poszkodowany nie wymaga hospitalizacji, założono mu tylko opatrunki. Ujęty przez strażników sprawca pobicia został przekazany policji – poinformował Jabraszko.

Co ciekawe, napadnięty taksówkarz nie złożył zawiadomienia w tej sprawie, więc napad imigranta pozostanie bezkarny.

Przypominamy, że legalną drogą Polska przyjmuje masę imigrantów. Tego typu bandyckie zachowania będą w związku z tym coraz częstsze i będą dotykały coraz większą liczbę osób.

rmf24.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net