Warszawskiemu radnemu puściły nerwy! „Przestań kłamać parówo”

Piotr Guział, warszawski radny i założyciel Stowarzyszenia Nasz Ursynów rozgrzał się tej nocy pisząc na Twitterze. Wyzywa internautów, zaś do posła Kierwińskiego z PO napisał, że „jesteś oszustem, a ja idę po Ciebie”.

Poszło o sondaż. Poseł PO udostępnił wpis Marcina Palade wskazującego na to, że poparcie uzyskał w nim Marek Jakubiak, mimo że robiony był zanim ten ogłosił kandydowanie. – Wyglada na to, ze sondaż był wykonany na reprezentatywnej grupie sztabowców Patryka Jakiego – skomentował Marcin Kierwiński.

Wpis wywołał ogromne emocje u warszawskiego radnego. – Nie kłam @MKierwinski !!! Byłeś odpowidzialny za brudną kampanię w internecie z użyciem fakekont. Poniesiesz za to odpowiedzialność! Jesteś oszustem, a ja idę po Ciebie – napisał Piotr Guział.

Internauci zaczęli komentować emocjonalny wpis radnego. Internauta ukrywający się pod nickiem PuszkinParówkin napisał, że to Guział jest kłamcą. – Pana kolega, z którym jest Pan w spółce zrobił sfałszowany sondaż, na który Pan się powołuje. To są fakty. A Pan o jakiejś kampanii fakekont (która jest zresztą specjalnością PiS), na którą dowodów nie przedstawia – czytamy w tweecie.

– Przestań kłamać parówo, jak @MKierwinski bo cię pozwę i nie pomoże ci ukrywanie się pod fakekontem – odpisał radny Warszawy.

https://twitter.com/PiotrGuzial/status/1035259749275787267

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.