15 czerwca 2024
Wiadomości

Warzecha do Żaryna: Pan jest zwykłym klaunem

Łukasz Warzecha sarkastycznie skrytykował Stanisława Żaryna, podsumowując, że „jest zwykłym klaunem”. Przypomniał przy tym absurdalną i toporną propagandę udostępnianą przez byłego rzecznika ministra koordynatora służb specjalnych.

Stanisław Żaryn udostępnił na X sklejkę nagłówków. Miały one wywołać powiązanie między politykami, iż Donald Tusk popierał imigrację do Polski, a teraz mówi o konieczności obrony granic.

– Od września 2021 roku byłem zaangażowany w działania informacyjne zw. z atakami Rosji i Białorusi na granicę Polski. Moskwa i Mińsk generowały m. in. presję informacyjną, którą wspierały działania polityków PO – napisał Stanisław Żaryn.

– Dziś ci ludzie chcą uchodzić za gwaranta bezpiecznych granic. Bez przeprosin, bez refleksji nad zagrożeniami, które generowali. Żenujące – dodał.

Wpis oczywiście był szeroko krytykowany. Wypomniano m.in. toporność propagandy i „wyzywanie od onuc” przeciwników PiS.

Post Żaryna skomentował m.in. publicysta „DoRzeczy” Łukasz Warzecha.

– Zwłaszcza był Pan zaangażowany w wypisywanie bredni o „rezonowaniu rosyjskiej narracji” o każdym, kto nie wspierał waszego radykalnie proukraińskiego kursu oraz w pouczanie pana prezydenta Xi po mandaryńsku – napisał Warzecha.

– Pan jest zwykłym klaunem – podsumował.

X / kontrrewolucja.net

fot. X / Łukasz Warzecha / Stanisław Żaryn (kolaż Kr)

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net