Wcześniejsze wybory? Kaczyński w propartyjnej gazecie: Nie wykluczam

– Nie wykluczam takiej ewentualności – powiedział Jarosław Kaczyński zapytany o przyspieszone wybory w skrajnie propartyjnej „Gazecie Polskiej Codziennie”.

– Jesteśmy zdeterminowani, by dokończyć tę kadencję, jako formacja sprawująca rządy. Będąc w koalicji, zawsze trzeba być przygotowanym na jakieś perturbacje. Ale nawet gdyby odpadło kilka głosów, to wydaje mi się, że znalazłyby się nowe. Zatem nasz cel, czyli wybory w przewidzianym konstytucyjnie terminie, w 2023 r., i kolejna kadencja, jest osiągalny – powiedział Jarosław Kaczyński cytowany przez gazetę Tomasza Sakiewicza.

– Może dojść do wydarzeń, które doprowadzą do skrócenia kadencji. Ale żeby była jasność: nie prognozuję wcześniejszych wyborów. Jedynie nie wykluczam takiej ewentualności – podkreślił Kaczyński w GPC.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Gazeta zapowiada również, że „prezes PiS w wywiadzie wyjawił ponadto, że Nowy Ład jest propozycją Prawa i Sprawiedliwości, która została ostatecznie opracowana w otoczeniu premiera Morawieckiego”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Wcześniejsze wybory? Kaczyński w propartyjnej gazecie: Nie wykluczam

  • 6 kwietnia 2021 o 10:12
    Permalink

    To „nie wykluczenie” to chyba jedna z najmilszych wiadomości, jakie mogliśmy dostać na Wielkanoc.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.