Węgierska reporterka kontra imigrant-islamista

foto: facebook.com
foto: facebook.com

W zeszłym tygodniu, podczas kręcenia materiału o uchodźcach, węgierska operatorka podstawiła nogę jednemu z biegnących mężczyzn. Jak się okazało, był to człowiek powiązany z Frontem an-Nusra, filią Al-Kaidy.

W związku z nieodpowiednim zachowaniem wobec imigranta, dziennikarka została pozbawiona posady w prawicowej stacji N1TV. Kobieta przeprosiła i dodała, iż straciła kontrolę, ponieważ napierała na nią fala ludzi. Jak się jednak okazuje, zaatakowany przez Petrę Laszlo mężczyzna, nad którym tak boleją liczne lewicowe media, okazał się być zwolennikiem ISIS. Jego tożsamość ustalono dzięki administratorom facebookowego profilu „This is Christian Syria”.

Islamski imigrant razem z dzieckiem przemierzał Europę, ubrany w podarte dżinsy i podniszczoną kurtkę. Dziennikarzom opowiada o męce podróży, jaką przebył. Jak się okazuje, w swojej ojczyźnie jednak nie cierpiał z powodu ubóstwa. Na swoim profilu na Facebooku umieścił zdjęcia w ciemnych okularach przeciwsłonecznych, kosztownej koszuli oraz turbanie. Prócz tego, możemy tam odnaleźć symbole świadczące o jego sympatiach: flagę Wolnej Armii Syrii i Dżabhat an-Nusra, syryjskiej Al-Kaidy. W identyfikacji „ofiary” węgierskiej dziennikarki pomogło nagranie, które w bardzo szybkim czasie obiegło cały świat.

Kaoch/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net