15 czerwca 2024
Wiadomości

WHO straszy kolejną pandemią. Nazwali już chorobę, pracują nad preparatem i zapowiadają 50 mln śmierci

„Choroba X” to robocza nazwa choroby, która ma być ogłoszona przez WHO jako kolejna pandemia i to w niedługim czasie. Podano nawet, że zginąć ma na nią 50 mln osób. Co nie dziwi, rzekomo już trwają prace nad cudownym preparatem na nią.

Zapowiedzi te ogłosiła współpracownica WHO Kate Bingham. Jak przekonywała, „świat miał szczęście”, że Covid-19 nie okazał się „aż tak śmiercionośną chorobą”. Warto wspomnieć, że to demokratyczne rządy okazały się przy tej okazji śmiercionośne wobec własnych obywateli.

Bingham ostrzega, że kolejna choroba, po której WHO ogłosi kolejną „pandemię”, może zebrać ogromne śmiertelne żniwo. Jak przekonywała, w wyniku „choroby X” ma zginął 50 milionów ludzi na świecie.

Dalej zaś przekonywała, że podstawą przyszłej ogłoszonej pandemii może być obecnie istniejący, mutujący wirus.

– Naukowcy monitorują 25 rodzin wirusów, z których każda składa się z tysięcy pojedynczych odmian. Każdy z nich może przeistoczyć się w poważną pandemię. Nadzór ten nie uwzględnia wirusów, które mogą przedostać się ze zwierząt na ludzi – przekonywała Kate Bingham.

Jak się okazuje, choć nie wiadomo, o jaką chorobę właściwie może chodzić i jaki wirus będzie ją wywoływał, to w Porton Down już trwają prace nad szczepionką. Iście cudowny projekt zrzesza ponad 200 naukowców.

Podsumowując więc, współpracownica WHO nie wie, jaki wirus ma wywołać jaką chorobę, ale wie, że przejdzie ona w pandemię, którą powstrzyma szczepionka, nad którą już trwają prace, choć nie wiadomo, z czego miałaby konkretnie pochodzić. Wie też, że zginie rzekomo z powodu pandemii 50 milionów ludzi.

No ale wiadomo – to jest „nauka”, a kto widzi, jak bezsensowne są te zapowiedzi, ten szur i foliarz.

dailymail.co.uk / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. Наркологическая Клиника/Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net