WHO wydało oświadczenie ws. Wielkiej Histerii. Pandemia „trwa”, ale już nie stanowi „zagrożenia w skali globalnej”

Tak można streścić oświadczenie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w sprawie koronawirusa. Jak przekazano, „pandemia Covid-19 nie stanowi już zagrożenia dla zdrowia w skali globalnej”.

– Z wielką nadzieją ogłaszam, że Covid-19 przestał stanowić zagrożenie dla zdrowia w skali globalnej; koronawirus zmienił świat i zmienił nas; jeżeli wrócimy do tego, co było przed pandemią Covid-19 i nie wyciągniemy odpowiednich wniosków, zawiedziemy przyszłe pokolenia – powiedział szef skompromitowanej WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Jednak dyrektor generalny WHO ostrzega, by nie lekceważyć „pandemii”, gdyż ta wciąż „trwa”. I wciąż ma zagrażać milionom ludzi na świecie.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

– Ten wirus nadal zabija i zmienia się. Pozostaje ryzyko pojawienia się nowych wariantów, które powodują gwałtowne przyrosty zachorowań i zgonów – mówił Gheberyesus.

nczas.com

fot. YT/Reuters

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net