Wielka Histeria. Czysty medyk nie może pracować, nawet jak jest zdrowy, ale chory zaszprycowany już może. Macron: Niezaszczepieni nie są dla mnie obywatelami

Francja zakazuje czystym medykom pracy. Jednocześnie pozwala lekarzom z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa pracować, jeśli są zaszprycowani. To świetnie pokazuje nastawienie prezydenta Francji Emmanuela Macrona, który niedawno wprost ogłosił, że niezaszprycowani „to nie są dla niego obywatele”.

– Nie chcę wkurzać Francuzów, ale niezaszczepionych chcę wkurzyć; 5 mln niezaszczepionych to nie są dla mnie obywatele, ale nieodpowiedzialni ludzie – ogłosił w środę prezydent Francji Emmanuel Macron w rozmowie z „Le Parisien”. Wywiad wywołał w kraju burzę.

Tymczasem słowa te najwyraźniej szczerze oddają podejście do Wielkiej Histerii prezydenta. Jak się bowiem okazuje, nawet medycy z pozytywnym wynikiem na obecność koronawirusa będą mogli pracować, jeśli będą zaszprycowani. Tymczasem zdrowi i czyści takiej możliwości już mieć nie będą.

Zaszprycowani mają otrzymać specjalne zezwolenia. Dotyczy to pracowników szpitali, domów opieki, przychodni i innych placówek medycznych. Warunkiem otrzymania zezwolenia jest bycie zaszprycowanym oraz brak kaszlu i kichania.

Władze podjęły decyzje o specjalnym zezwoleniu, ponieważ brakowało medyków z powodu wysyłania ich na kwarantanny.

gazetaprawna.pl / nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net