21 maja 2024
Wiadomości

Wielka Histeria w Australii. Minister straszy „milionami zakażeń”. „Błagajmy ludzi, by nie chodzili do pracy i nakażmy noszenie masek”

Dr Norman Swan, przedstawiany jako „ekspert ds. COVID” przekonuje, że wkrótce Australię nawiedzą „miliony zakażeń” koronawirusem. Apeluje, by „błagać ludzi” aby nie chodzili do pracy i nakazać noszenie masek na twarzy. Co ciekawe, powiedział również, że szpryce „nie działają tak dobrze, jak kiedyś”.

– Prawdopodobnie musimy nakazać noszenie maseczek w środowiskach wysokiego ryzyka, w przeciwnym razie, gdy nadejdzie następny wariant i będzie bardziej zaraźliwy, będzie większe ryzyko poważnego zachorowania lub zgonu – przekonywał covidianin.

Dodał, że subwarianty Omikrona BA.4 i BA.5 są odporne na szpryce i atakują osoby, które wcześniej „chorowały”. Nie sprecyzowano jednak, czy chodzi o osoby, które faktycznie „chorowały” czy po prostu miały pozytywny wynik testu. Wielkie media bowiem te dwie sytuacje przedstawiają jako równoznaczne.

Z kolei australijski minister zdrowia Mark Butler straszy „milionami zakażeń” w nadchodzących miesiącach.

– Niestety, wbrew oczekiwaniom nie nabyliśmy odporności na wirusa i nie przechodzimy go łagodniej. Przy powtórnej infekcji istnieje zwiększone ryzyko powikłań związanych z chorobami serca, nerek oraz innych skutków ubocznych, które są niezależne od szczepień – przekonywał dr Swan.

– Nie zachowuje się zgodnie z oczekiwaniami immunologów. BA.4 i BA.5 zachowują się tak, jakby były nowym wariantem, mimo że to subwarianty Omicrona – kontynuował.

Ocenił, że szprycowanie to za mało i wezwał rząd do podjęcia „innych działań”. – Musimy to spowolnić i błagać ludzi, by nie szli do pracy, jeżeli nie muszą. Młodzi ludzie również są narażeni na długotrwałe skutki uboczne. To nie jest zwykłe przeziębienie, ani grypa – twierdził covidiański ekspert.

polsatnews.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net