Wielką Histerią w noworodka. Roczna sierota nie została przebadana, bo kobieta nie przyjęła szprycy

Roczna dziewczynka nie otrzymała kluczowego badania przed operacją, ponieważ – jak przekonuje placówka – jej rodzice nie przyjęli szprycy na koronawirusa. Dziewczynka jest sierotą.

Portal 24wroclaw.pl opublikował list od czytelniczki. Kobieta opisała w nim historię Mai. Dziewczynka ma rok i została porzucona przez swoich rodziców. Jest ciężko chora od urodzenia i ma kilka schorzeń.

W październiku Maja miała przejść operację na wadę wrodzoną płata dolnego płuca lewego. Dziewczynka ma również guz śródpiersia tylnego oraz ubytek przegrody międzyprzedsionkowej w sercu. Przed operacją konieczne było badanie, którego jednak nie chciano wykonać. Zaplanowane było na 21 września. Czytelniczka miała przyjechać z dzieckiem do placówki we Wrocławiu.

– Wróciłam z kompletem dokumentów pod gabinet, w którym miało się odbyć badanie Maii. W pewnym momencie Pani doktor, która zgodziła się je przeprowadzić, zapytała przy wszystkich czy ja i moja mama, która była obok mnie jesteśmy zaszczepione. Zaprzeczyłam…. W odpowiedzi usłyszałam, że w takim razie badanie dziecka nie będzie możliwe i mamy sobie iść do domu! Na nic się zdały tłumaczenia, że przecież Maja za kilka dni ma mieć operację, która nie odbędzie się bez zgody kardiologa. Wróciłyśmy do domu – napisała kobieta w liście. Ostatecznie, zapłaciła za badanie w prywatnym ośrodku.

– Do naszej czytelniczki zgłosiły się inne mamy, których dzieci ze względu na chorobę były prowadzone przez tę samą Panią doktor i którym w podobny sposób odmówiono udzielania dalszej pomocy ze względu na brak szczepienia rodziców małych pacjentów – poinformował 24wroclaw.pl.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net