Wielka Histeria w Polsce będzie nadal trwać. Niedzielski: „Do końca wakacji nie znosić obowiązku noszenia masek. Nasze restrykcje są bardzo liberalne”

– Rekomenduję, by do końca wakacji nie znosić obowiązku noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych – powiedział minister Adam Niedzielski w RMF FM.

– Chciałbym zwrócić uwagę, że w Polsce restrykcje są bardzo liberalne. Może z naszego punktu widzenia wydaje się niedogodne, że musimy nosić maseczki poruszając się w publicznych przestrzeniach zamkniętych, ale proszę mi wierzyć, w Europie (…) np. w Portugali czy Hiszpanii jest też duży rygor również na zewnątrz – przekonywał Niedzielski.

Przypominamy, że jeszcze do niedawna byliśmy jednym z nielicznych państw, gdzie jednocześnie obowiązywało rządowe roszczenie zarówno do utrzymywania dystansu od innych ludzi, jak również noszenie masek na twarzy. Ostatnio też zrobiło się głośno o rodzinie premiera Mateusza Morawieckiego, która rządowe nakazy miała w głębokim poważaniu, czym pochwalił się sam premier.

Zapytany o to, kiedy będzie można pójść do kina lub kościoła bez maski na twarzy i bez obawy o represje ze strony władzy, Niedzielski odpowiedział, że rekomenduje nie zmienianie obecnych przepisów do końca wakacji. – Uważam, że ten standard powinien obowiązywać – powiedział.

Należy tutaj zaznaczyć, że nie ma żadnej zapowiedzi, by także po wakacjach coś się w tej kwestii zmieniło.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Wielka Histeria w Polsce będzie nadal trwać. Niedzielski: „Do końca wakacji nie znosić obowiązku noszenia masek. Nasze restrykcje są bardzo liberalne”

  • 10 czerwca 2021 o 13:27
    Permalink

    Oczywiście, po wakacjach będzie przecież już zapowiedziana „IV fala”, więc święta szmata będzie nadal obowiązywać. Założę się, że także na zewnątrz.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.