Wielka Histeria w Polsce będzie nadal trwać. Niedzielski: „Do końca wakacji nie znosić obowiązku noszenia masek. Nasze restrykcje są bardzo liberalne”

– Rekomenduję, by do końca wakacji nie znosić obowiązku noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych – powiedział minister Adam Niedzielski w RMF FM.

– Chciałbym zwrócić uwagę, że w Polsce restrykcje są bardzo liberalne. Może z naszego punktu widzenia wydaje się niedogodne, że musimy nosić maseczki poruszając się w publicznych przestrzeniach zamkniętych, ale proszę mi wierzyć, w Europie (…) np. w Portugali czy Hiszpanii jest też duży rygor również na zewnątrz – przekonywał Niedzielski.

Przypominamy, że jeszcze do niedawna byliśmy jednym z nielicznych państw, gdzie jednocześnie obowiązywało rządowe roszczenie zarówno do utrzymywania dystansu od innych ludzi, jak również noszenie masek na twarzy. Ostatnio też zrobiło się głośno o rodzinie premiera Mateusza Morawieckiego, która rządowe nakazy miała w głębokim poważaniu, czym pochwalił się sam premier.

Zapytany o to, kiedy będzie można pójść do kina lub kościoła bez maski na twarzy i bez obawy o represje ze strony władzy, Niedzielski odpowiedział, że rekomenduje nie zmienianie obecnych przepisów do końca wakacji. – Uważam, że ten standard powinien obowiązywać – powiedział.

Należy tutaj zaznaczyć, że nie ma żadnej zapowiedzi, by także po wakacjach coś się w tej kwestii zmieniło.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Wielka Histeria w Polsce będzie nadal trwać. Niedzielski: „Do końca wakacji nie znosić obowiązku noszenia masek. Nasze restrykcje są bardzo liberalne”

  • 10 czerwca 2021 o 13:27
    Permalink

    Oczywiście, po wakacjach będzie przecież już zapowiedziana „IV fala”, więc święta szmata będzie nadal obowiązywać. Założę się, że także na zewnątrz.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.