17 kwietnia 2024
Wiadomości

Wielka Histeria w Polsce. Restrykcje przedłużone do 30 września

Teoretyczne restrykcje wielkohisteryczne nadal obowiązują w Polsce. Wczoraj pojawiło się rozporządzenie, wedle którego czas ich obowiązywania przedłużony zostaje do 30 września.

W Dzienniku Ustaw pojawiło się rozporządzenie rządu. Według niego, restrykcje wprowadzone pod pretekstem tzw. pandemii zostają w Polsce przedłużone do 30 września.

Restrykcji jest niewiele i nadal pozostaje wiele wątpliwości do do ich legalności. Bo o ich bezsensowności nie ma co już przypominać.

W ramach życzeń rządu, obowiązuje rzekomy nakaz noszenia masek w budynkach, w których jest prowadzona działalność lecznicza, m.in. w aptekach i szpitalach.

– Zmienione rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu zagrożenia epidemicznego przewiduje ponadto m.in. przywrócenie obowiązku dostarczania świadczeniodawcy oryginału skierowania na dane świadczenie w postaci papierowej w terminie 14 dni roboczych od dokonania wpisu na listę oczekujących, jak również wprowadzenie regulacji, zgodnie z którą wniosek o przywrócenie na listę oczekujących, świadczeniobiorca będzie mógł zgłosić nie później niż w terminie 14 dni od dnia zakończenia obowiązywania uprawnienia do przywrócenia na tę listę bez konieczności uprawdopodobnienia, że niezgłoszenie się nastąpiło z powodu siły wyższej – podaje tvn24.pl.

tvn24.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net