Wilk ostro odpowiada na manipulację posła Andruszkiewicza. Tumanowicz właśnie dlatego chciałby wejść w rozmowy negocjacyjne z PiS. „Odrażająca postać. Ma się pakować”

Poseł Adam Andruszkiewicz zaatakował Konfederację za „sprzeciw wobec podniesienia kwoty wolnej od podatku”, pomijając przy tym istotny fakt, że w tym jednym projekcie zawartych było również wiele innych, szkodliwych dla obywatela rozwiązań. Poseł Jacek Wilk oraz Witold Tumanowicz w ostrych słowach skomentowali manipulacje Andruszkiewicza.

Ostatnio w Sejmie głosowano nad nowym ładem Morawieckiego, zwanego również nowym wałem. W projekcie zawiera się wiele rzeczy. Jedną z nielicznych rzeczy pozytywnych jest podniesienie kwoty wolnej od podatku, na czym skupia się propaganda reżimowa, zarzucając Konfederacji hipokryzję.

Jednak projekt ten przewiduje także mrowie innych, niekorzystnych zmian dla Polaków. Wśród nich jest m.in. brak odliczenia składki zdrowotnej oraz o wiele bardziej skomplikowany i droższy dla obywatela system podatkowy. Oczywiście, reżimowe media oraz trollkonta pomijają już ten „szczegół”.

Poseł Adam Andruszkiewicz napisał na Twitterze, że Konfederacja rzekomo wykazała się hipokryzją, głosując przeciwko (10 posłów, jeden nie głosował) projektowi. – Konfederacja – codziennie atakująca Prawo i Sprawiedliwość zmanipulowanymi materiałami o rzekomym „niszczeniu gospodarki” czy „braku obniżki podatków” oburzyła się za ujawnienie ws. głosowania wyższej kwoty wolnej od podatku. Zabawne. Jest tego więcej – czytamy we wpisie posła.

Odpowiedzi były mocne. – Szczerze? Nie znam bardziej odrażającej postaci w polskiej polityce. Dla tej nędznej posadki za pieniądze podatników, kierowcy i sekretarki zrobiłby wszystko. Na szczęście niedługo jego żałosna „kariera” się skończy – bo już nie jest potrzebny Jarkowi – i wszyscy o nim zapomną – ocenił poseł Jacek Wilk.

– Znajduję jeden argument za wejściem kiedyś w rozmowy koalicyjne z PiS. Chciałbym móc przy stoliku negocjacyjnym w obecności tego bubka postawić warunek, że włazidup ma się pakować – dodał Witold Tumanowicz.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net