Winnicki w szpitalu. Rezygnuje z funkcji szefa RN

Poseł Robert Winnicki trafił do szpitala. Poinformował również o rezygnacji z przyczyn zdrowotnych z funkcji szefa Ruchu Narodowego oraz zapowiedział zmniejszenie aktywności politycznej.

Wcześniej pojawiły się doniesienia, że poseł Robert Winnicki miał trafić do szpitala. Informacje potwierdziła „Interia”.

– Przez ostatnie kilkanaście lat treścią mojego życia, obok rodziny, była praca na rzecz odbudowy idei narodowej i prawicy narodowej w Polsce. Kosztowało to mnóstwo energii i poświęcenia dla sprawy, z których ani minuty nie żałuję ale też, niestety, szeroko rozumianego zdrowia. Więcej niż, jak się okazuje, byłem w stanie udźwignąć – napisał po godz. 15 poseł Robert Winnicki na Facebooku.

– Od kilku lat lekceważyłem różne sygnały ostrzegawcze, które mój organizm wysyłał, łącznie z hospitalizacjami, które przechodziłem w roku ubiegłym i w poprzednich. Starałem się też nie informować o tym nikogo więcej niż to było niezbędne. Nadszedł jednak moment, w którym muszę powiedzieć stop. Dlatego podjąłem decyzję o rezygnacji z funkcji prezesa Ruchu Narodowego i szefa sztabu Konfederacji – ogłosił Winnicki.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

– Muszę przystopować, żeby mieć pewność, że moja żona i dzieci będą mogły mieć we mnie podporę jeszcze przez długie lata – zaznaczył.

Z kolei Ruch Narodowy poinformował, że rezygnację posła Winnickiego jako szefa RN-u zarząd przyjął jednomyślnie.

– Zgodnie z procedurą wynikającą ze Statutu Ruchu Narodowego, pełniącym obowiązki prezesa Ruchu Narodowego staje się automatycznie wiceprezes partii kol. Krzysztof Bosak – zaznaczono w komunikacie.

interia.pl / facebook.com / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. Dominik Cwikła ⓒ

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net