Włoskie media kłamią. Wymyślają wypowiedzi Polki napadniętej w Rimini

twitter.com/canosadavide

Świat obiegła wypowiedź Polki, której miała udzielić włoskiej „La Repubblica”. Miała domagać się „złapania bestii”, sprzeciwiać się karze śmierci oraz zapowiedzieć powrót do Rimini w przyszłości. Okazuje się, że informacje włoskich mediów to totalne wymysły.

Wczorajszego wieczora biuro prasowe polskiego MSZ poinformowało, że ofiary napadu w Rimini nie wypowiadali się do tej pory dla żadnych mediów. „La Repubblica” twierdzi, że cytaty wypowiedzi zostały uzyskane za pośrednictwem osoby, która odwiedziła Polkę w szpitalu (TUTAJ).

– W świetle publikacji powołujących się ‎na domniemane wypowiedzi ofiar brutalnej napaści w Rimini ponownie przekazujemy apel pokrzywdzonych małżonków o uszanowanie ich prywatności – informuje biuro prasowe MSZ. Dodaje, że uznaje wypowiedzi takie jak cytowane we włoskiej gazecie za nieprawdziwe. – Apelujemy ponadto o zaniechanie wszelkich prób nawiązania kontaktu z pokrzywdzonymi. W ostatnich dniach miały miejsce niedopuszczalne próby podszywania się przedstawicieli mediów pod członków rodziny lub lekarzy – podaje resort.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net