Wpadka prowadzącego w TVP Info. Przyznał, że ludzie umierają na inne choroby, „ale trzeba wpisać”, że to Covid-19 (WIDEO)

Przedwczoraj w TVP Info podano prawdziwą informację o koronawirusie! Zapewne przez przypadek i niezamierzenie, ale jednak. Prowadzący program przyznał wprost, że osoby podawane w codziennych komunikatach jako osoby zmarłe są ofiarami chorób, na które cierpieli, jednak przepisy sprawiają, że „trzeba wpisać Covid-19” jako przyczynę zgonu.

– Jeżeli chodzi o współistnienie Covid-19 u osób, które straciły życie minionej doby, no to mamy takich osób 105. To są osoby, u których choroba podstawowa doprowadziła najprawdopodobniej do śmierci. Ale wedle nowej statystyki albo nowego raportowania trzeba wpisać Covid-19 jako przyczynę śmierci – takie są reguły od tej wiosny – przyznał wprost prowadzący program.

🔥UWAGA❗️🦠 TVP oficjalnym tekstem mówi o fałszowaniu statystyk zgonów❗️"… jeśli chodzi o współistnienie COVID 19 u osób, które straciły życie minionej doby (…) to są osoby u których choroba podstawowa doprowadziła najprawdopodobniej do śmierci ale wg nowej statystyki albo nowego raportowania trzeba wpisać COVID 19 jako przyczynę śmierci – takie są reguły od tej wiosny!"

Opublikowany przez Dariusza Węckiego Środa, 14 października 2020

Oznacza to oficjalne przyznanie w rządowej telewizji, że to nie Covid-19 jest przyczyną śmierci, a tzw. choroby współistniejące. Przyznanie to padło zapewne przez błąd prowadzącego, niemniej jednak może zmniejszy to ogólnospołeczną panikę.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.