Wpadka Sakiewicza

Złożono doniesienie do prokuratury na Facebookowy profil „Ruska agentura w Polszy”. Jest to pokłosie „sensacyjnego” odkrycia portalu niezalezna.pl.

„Ruska agentura w Polszy” to portal satyryczny, który jest reakcją młodych ludzi na paranoję mediów pokroju niezalezna.pl, które wszędzie doszukują się rosyjskiej agentury wpływu. „Agentem” jest niemalże każdy, kto nie zgadza się z jakąkolwiek ideą Prawa i Sprawiedliwości.

Damian Zakrzewski na portalu Mysl24.pl napisał: „Nie pomógł nawet oficjalny wpis, na profilu, skierowany chyba do osób z najniższym ilorazem inteligencji, mówiący, że działalność profilu to ironia. Nie pomogła nawet późniejsza samokrytyka twórców profilu.  Bo przecież gdy tropiciele „ruskich agentów” mają czarno na białym, że oto poszukiwana przez nich dniami i nocami agentura wreszcie się ujawniła, czyż mogą pozostać bezczynni?”

Pełnomocnik redaktora Sakiewicza, mecenas Agnieszka Zdanowska poinformowała o złożeniu zawiadomienia do prokuratury. Najpewniej chodzi o „grożenie zamachem” panu Sakiewiczowi.

CWIK/telewizjarepublika.pl, mysl24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net