Nawiązaliśmy współpracę z MAT Production i Korona TV

Portal Kontrrewolucja.net nawiązuje współpracę z MAT Production sp. z o.o. oraz telewizją internetową Korona TV. Główną zmianą dla naszych Czytelników jest pojawienie się reklam ad sense na naszej stronie.

W poniedziałek 29 marca wystartowała telewizja internetowa Korona TV (Obecnie kanał nazywa się Korona TV Plus – adnotacja z maja 2021 r.), której prowadzącym został założyciel naszego portalu Dominik Cwikła. Kanał współpracujący z Konfederacją Korony Polskiej jest wydawany przez MAT Production sp. z o.o., w zarządzie której znajdują się Marcin Orłowski (prezes), Adrian Nielpiński oraz Tomasz Śniarowski.

Jednym z ustaleń współpracy jest umieszczenie na naszym portalu reklam ad sense od Google. Dochód z reklam należy do MAT Production. Nie zmienia się natomiast kwestia własności portalu i jego wydawcą pozostaje nasz założyciel Dominik Cwikła. Ewentualne wpłaty ze zrzutek przekazywane są do wydawcy na dalszą działalność szerzenia idei kontrrewolucyjnej.

MAT Production zajmuje się produkcją programów w kilku kanałach, m.in. Wolność TV, Krul TV [nazwa oryg. – red. Kr] oraz GIGA Sport TV. Wydaje także kilka portali internetowych.

Dzięki współpracy na naszym portalu będzie mogło pojawić się znacznie więcej niż dotychczas treści. Wsparcie spółki w zakresie promocji pomoże nam trafić do nowych czytelników.

Przypominamy, że prowadzimy zrzutkę na dalszą działalność, obecnie głównie na pokrycie dotychczasowych kosztów. Jeśli zechcecie wesprzeć nas nawet drobną kwotą, będziemy niezmiernie wdzięczni. TUTAJ znajduje się zrzutka.

AKTUALIZACJA

We wrześniu telewizja internetowa Korona TV została zawieszona. Od tego czasu współpracujemy z innym wydawanymi przez MAT Production tytułami, Krul TV i Wolność TV.

AKTUALIZACJA

Z końcem 2021 roku Dominik Cwikła zakończył prowadzenie programów w Krul TV. Obecna współpraca polega na pomocy w promocji treści naszego portalu oraz wyświetlania reklam dla firmy MAT Production.

AKTUALIZACJA

3.02.2022 zakończyła się współpraca.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Nawiązaliśmy współpracę z MAT Production i Korona TV

  • 23 czerwca 2021 o 17:16
    Permalink

    Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Współodkupicielka! Kim są panowie z zarządu?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net