Wstąpił do partii i został prezesem w KGHM. Po trzech tygodniach pijany za kierownicą

pixabay

Jacek A., prezes KGHM Centrozłom został zatrzymany za kierownicą służbowego pojazdu. Wjechał na tory tramwajowe i utknął. Był pijany.

Jak ustalił „Fakt”, do zatrzymania doszło w nocy z piątku na sobotę we Wrocławiu. Członek PiS wjechał na torowisko tramwajowe i utknął. Po przebadaniu przez policjantów okazało się, że ma 2 promile alkoholu. Auto zostało odholowane na policyjny parking.

Prezes nie przyszedł w niedzielę do pracy i podał się do dymisji. Swoje stanowisko zajmował trzy tygodnie.

W partii Prawo i Sprawiedliwość jest od 2011 roku. Jest przewodniczącym Komitetu Terenowego we Wrocławiu. W ostatnich wyborach startował – bez efektu – w wyborach do Sejmu z list PiS. Jest też bliskim współpracownikiem kandydatki PiS na prezydenta Wrocławia Mirosławy Stachowiak-Różeckiej.

Jak później poinformowała rzecznik PiS, Beata Mazurek, Jacek A. od niecałego miesiąca nie jest członkiem PiS. – 9 lipca złożył rezygnację z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości – powiedziała. Na stronach wrocławskiego PiS wciąż jednak figurował jako członek zarządu okręgowego partii.

wp.pl, interia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.