26 września 2023
Wiadomości

Awantura o selfie – „Wyborcza” znów atakuje prezydenta

/twitter.com/AndrzejDuda
/twitter.com/AndrzejDuda

Andrzej Duda kolejny raz został zaatakowany przez przedstawicieli „Gazety Wyborczej”. Co tym razem przeszkadzało redakcji z Czerskiej? Selfie prezydenta, zamieszczone przez niego na Twitterze.

Na twitterowym profilu Andrzeja Dudy jeden z internautów zamieścił podziękowanie za przemówienie prezydenta podczas pogrzebu „Łupaszki”. W poważną rozmowę dotyczącą kwestii pamięci historycznych włączyła się studentka obserwująca profil prezydenta, pytając, czy to na pewno on jest autorem postów, bo pisze „coś inaczej niż zwykle”. Nie wdając się w polemiki Andrzej Duda po prostu zamieścił w odpowiedzi tzw. selfie, zdjęcie wykonane „z ręki”. „Okey ale i tak brzydko Pan wyszedł” – rzuciła nieuprzejma internautka. Prezydent Duda nie dał się sprowokować i z humorem uciął: „Facet jest tylko trochę brzydszy od diabła. Kobiety zawsze są piękne. Taki już jest ten świat”.

„Wyborcza” kipi z oburzenia twierdząc, że zamieszczanie „nieudanego” zdjęcia i komentarz o meżczyznach jest łamaniem zasad dobrego smaku. „Większość internautów jest zgodna: taka aktywność, choćby i prywatna, głowie państwa raczej nie przystoi” – pisze Czerska. Niestety, próby wzbudzenia ataków na prezydenta nie powiodły się. Większość komentujących, również wśród osób o poglądach lewicowych, obśmiała całą burzę wokół zdjęcia. Oceniono, iż PAD zachował się z humorem, którego brakowało jego poprzednikom, oraz że idzie z duchem czasu i korzysta z mediów społecznościowych tak samo, jak wielu innych polityków. Dziennikarzom z Czerskiej nie przeszkadzały bowiem „selfies” Baracka Obamy, premiera Justina Trudeau czy nawet papieża Franciszka.

duda selfie
foto: twitter.com/AndrzejDuda

MGOT/wyborcza.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net