Wybory w Rzeszowie. Jutro pierwsza debata. RMF FM zaprosiło wszystkich kandydatów, także Grzegorza Brauna

Radio RMF FM jako pierwsze w Polsce organizuje debatę kandydatów na urząd prezydenta Rzeszowa. Jutro w południe zmierzą się ze sobą Ewa Leniart, Marcin Warchoł, Grzegorz Braun i Konrad Fijołek.

– Debatę będziemy transmitować dla Was w nowej internetowej stacji informacyjnej: Radiu RMF24.pl, na portalu RMF24.pl i w mediach społecznościowych RMF FM – czytamy na rmf24.pl.

Wybory w Rzeszowie zaplanowane są na 9 maja. O urząd prezydenta Rzeszowa walczą: Ewa Leniart, która popierana przez partię rządzącą wojewoda podkarpacka; Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości wspierany przez Solidarną Polskę, Porozumienie i byłego prezydenta miasta Tadeusza Ferenca; Konrad Fijołek, były współpracownik byłego prezydenta Ferenca oraz wiceprzewodniczący rady miasta i szef Klubu Rozwój Rzeszowa, jest wspierany przez PO, Lewicę, PSL i Polskę 2050; Grzegorz Braun, poseł Konfederacji Wolność i Niepodległość z okręgu rzeszowskiego oraz prezes Konfederacji Korony Polskiej.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Udział w debacie potwierdziły sztaby każdego z kandydatów.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.