29 września 2023
Wiadomości

Wybrano nowe władze stow. Marsz Niepodległości

Szefem Marszu Niepodległości pozostaje Bartosz Malewski. Narodowcy podczas walnego zgromadzenia członków w Warszawie wybrali na 3-letnią kadencję nowe władze stowarzyszenia.

W niedzielę 4 czerwca 2023 roku w Centrum Kształcenia Młodzieży „Kuźnia” w Warszawie odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości”, które dokonało wyboru nowych organów statutowych Stowarzyszenia w związku z upływem 3-letniej kadencji poprzednich władz.

Na funkcję Prezesa Zarządu Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości” wybrany został Bartosz Malewski. Pełnił on dotychczas tę funkcję w związku z decyzją Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków z dnia 19 lutego 2023 roku, które odwołało ówczesnego prezesa Roberta Bąkiewicza w związku z jego działaniem na szkodę stowarzyszenia.

Walne Zgromadzenie Członków wybrało także dwóch wiceprezesów stowarzyszenia: Witolda Tumanowicza i Ziemowita Przebitkowskiego. W zarządzie znaleźli się również Marcin Białasek, Jerzy Wasiukiewicz, Mateusz Marzoch, Jakub Kalus, Arkadiusz Jabłoński i Barbara Ziemska.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości wyłoniło także w drodze wyborów komisję rewizyjną Stowarzyszenia w składzie Michał Melon (przewodniczący komisji), Piotr Filipek i Aleksander Kowaliński.

Prezes Bartosz Malewski zabrał głos w sprawie niedzielnych wyborów: „Odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia «Marsz Niepodległości». Wybraliśmy nowe władze. Przypadł mi zaszczyt kontynuowania prac w roli Prezesa Zarządu. Od trzech miesięcy porządkujemy wewnętrzną sytuację Stowarzyszenia, odzyskujemy aktywa, spłacamy wierzycieli, których «odziedziczyliśmy» po poprzednikach. Sporo jeszcze przed nami, zwłaszcza Marsz Niepodległości, a wszystko – całkowicie społecznie. Jest co robić, ale z takim zespołem damy radę!”.

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” zostało założone w 2011 roku. Od tamtego czasu jest organizatorem odbywającego się corocznie w Warszawie 11 listopada Marszu Niepodległości, największej patriotycznej demonstracji w Europie.

Materiał stow. Marsz Niepodległości

fot. ilustracyjne/fot. Tt/Bartosz Malewski

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net