„Wypi***alać z tym małym sk*******em, myślisz, że szczepionka mnie chroni?” – powiedział LEKARZ do kobiety z rocznym dzieckiem

Kobieta, która przyszła do szpitala z rocznym dzieckiem, usłyszała, że ma „wypi*****ać” za szklane drzwi, zaś jej dziecko to „mały sk******n z mutacją”. To kolejny przykład agresji i stwarzania zwyczajnego niebezpieczeństwa przez covidian.

Do skandalu doszło w połowie marca w szpitalu w Słupsku. Matka rocznego dziecka nie była pewna, czy może wejść do środka, ze względu na absurdalne przepisy wprowadzone pod pretekstem tzw. pandemii. Pielęgniarka więc zapytała o to lekarza.

– Wypi*****ać za szklane drzwi z tym małym sk*******em z mutacją. Ty myślisz, że szczepionka mnie uchroni? Takie małe sk******ny są najgorsze – odpowiedział lekarz.

Zbieramy jeszcze przez sześć dni! Wesprzyj rozwój niezależnych, bezpartyjnych mediów. KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do zrzutki. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Gdy sprawa wyszła na jaw, lekarz został zawieszony. Zerwał także współpracę z zewnętrzną firmą, która medyka zatrudniała. Sprawą zainteresował się również Rzecznik Praw Pacjenta, który nakazał listowne przeprosiny oraz organizację warsztatów dla personelu placówki z zakresu praw pacjenta do godności.

Szpital musi w 30 dni przedstawić też raport z podjętych działań.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

4 thoughts on “„Wypi***alać z tym małym sk*******em, myślisz, że szczepionka mnie chroni?” – powiedział LEKARZ do kobiety z rocznym dzieckiem

 • 25 kwietnia 2021 o 11:53
  Permalink

  Czemu tego tekstu nie powiedzą do żyda albo innego szabesgoja czy filosemity z PiS tylko do „ochrzczonego motłochu” pozwalają sobie na takie pogardliwe wycieczki te wieprze w kitlach. Zwierzęta mają coraz więcej praw i ochrony ze strony państwa niż obywatele Polski, przecież to czasy jak za nazistowskiej okupacji tylko, ze to też okupacja podłości i bezprawia.

  Odpowiedz
   • 25 kwietnia 2021 o 13:37
    Permalink

    Lekarz który składał przysięgę nie powinien się tak zachowywać. Poza tym jest lekarzem więc dobrze wiedział na co się pisze kończąc studia medyczne. Za takie zachowanie powinien zostać zwolniony.

    Odpowiedz
 • 30 kwietnia 2021 o 12:04
  Permalink

  Lekarze nie składają Przysięgi Hipokratesa, i tak nie ma konsekwencji prawnych za jej złamanie.

  Ten lekarz to ukrainiec.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.