Wyrzucą dzieci na „nauczanie” zdalne, by przyjąć uchodźców? Niepokojące doniesienia na temat Małopolski

– W Małopolsce mają zostać zorganizowane miejsca kwaterunku dla 150 tysięcy osób. To przygotowania na wypadek ataku Rosji na Ukrainę i spodziewaną w takiej sytuacji falę uchodźców – podało RMF FM.

Według nieoficjalnych doniesień, do których dotarła stacja wynika, że w razie wojny na Ukrainie, uchodźcy będą kwaterowani w szkołach w Małopolsce. Oznaczałoby to dla wielu dzieci powrót do „nauczania” zdalnego. Za takim rozwiązaniem jest przynajmniej część tamtejszych samorządowców.

– Wszelkiego rodzaju informacje i dane do ewentualnego przyjęcia uchodźców nie będą przez nas podawane i komentowane – powiedziała RMF FM Joanna Paździo z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. – Przystępujemy do ich [działań na podstawie decyzji MSWiA – red. Rk] realizacji wraz z podległymi służbami i instytucjami – dodała.

Dotychczas wiele szkół w Małopolsce uczyło dzieci, wbrew rozporządzeniu władz centralnych. Rodzice zadeklarowali, że nie są w stanie dostarczyć Internetu swoim dzieciom, by brały udział w tzw. zdalnych lekcjach. W związku z tym dyrektorzy organizowali w placówkach normalne nauczanie.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net