Imigranci-terroryści w Niemczech rosną w siłę

foto: Wikimedia Commons
foto: Wikimedia Commons

Niemcy powoli zdają sobie sprawę z tego, że wraz z z ogromną falą uchodźców wpuścili do kraju tysiące islamskich terrorystów. Specjalne służby obserwują już kilkaset osób wysłanych do RFN przez Państwo Islamskie.

Federalny Urząd Kryminalny obserwuje aktualnie 369 uchodźców, którzy zostali wysłani do Niemiec przez Państwo Islamskie. W 40 przypadkach wszczęto już formalne postępowanie, zarzucając imigrantom przynależność do organizacji terrorystycznej lub przygotowywanie zamachu. Często jednak brakuje wystarczającego materiału dowodowego. Liczba osób podejrzanych o terroryzm  rośnie bardzo szybko. W lutym mówiło się o 250 uchodźcach oraz o 22 prowadzonych postępowaniach.

Federalny Urząd Kryminalny zaznacza, że zagrożenie terrorystyczne w całej Europie jest wysokie. – Nie można wykluczyć kolejnych ataków islamistycznych komórek terrorystycznych – podkreślił urząd. Aż 60 proc. uchodźców napływających do RFN w ostatnich miesiącach nie miało przy sobie żadnego paszportu. jednak to nie jest jedyny problem. Niemieckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych jest pewne, że zwolennikom Państwa Islamskiego w Syrii i Iraku udało się zdobyć wiele pustych paszportów, które terroryści mogli swobodnie wypełniać. Niemieckie służby są w posiadaniu informacji o 810 obywatelach RFN, którzy wyjechali do Syrii i Iraku, żeby walczyć w szeregach terrorystów.

Mas/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.