YT znowu cenzuruje. WR24 oraz MN bez możliwości transmisji. Czy rząd zainterweniuje jak obiecywał Andruszkiewicz? Łuksza nie ma wątpliwości (WIDEO)

YouTube zablokował możliwość prowadzenia transmisji na kanale telewizji wRealu24 oraz Mediów Narodowych. M.in. na ten temat mówił we wczorajszym programie w Korona TV dziennikarz Krzysztof Lech Łuksza.

YouTube zablokował telewizji wRealu24 w środę, zaś Mediom Narodowym w czwartek możliwość nadawania swoich programów. W przypadku WR24 poszło o „dziennikarski komentarz do krytyki dr Zbigniewa Martyki ws. lockdownu”. Natomiast MN oberwało za „wywiad Kuby Zgierskiego z dr Piotrem Rubasem, lekarzem pracującym w Niemczech”.

Między innymi na ten temat mówił gość telewizji Korona TV Krzysztof Lech Łuksza z ocenzurowanej przez serwis stacji wRealu24. Jak stwierdził, YouTube „znowu się wziął” za ich kanał.

– Tak się bierze cały czas, nie tylko za nas. Praktycznie Internet jest teraz cały czas, ta prawa strona głównie, cenzurowany – stwierdził dziennikarz. Zwrócił także uwagę, że publicznie lekarz Dawid Ciemięga „apelował już dwa razy na Facebooku” do zgłaszania kanału WR24.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– Chwalił się na Facebooku, że dzięki niemu osoby, które pisały komentarze, przeciwne maseczkom chociażby, to wyleciały z pracy – podkreślił. – Zachęcał swoich fanów, żeby nas zgłaszać, bo „my promujemy nienawiść” i te treści, które mu się nie podobały z punktu widzenia covidowego – kontynuował Łuksza.

Prowadzący rozmowę Dominik Cwikła zapytał, czy oczekują pomocy od rządu w kwestii ochrony wolności słowa przed zapędami ponadnarodowego koncernu. Przypomniał przy tym obietnice byłego wiceministra cyfryzacji Adama Andruszkiewicza, który zapewniał, że rząd będzie pomagał znosić niesłusznie nałożone bany od serwisów społecznościowych. Wówczas Łuksza w ostrych słowach skomentował postawę polityka.

Poniżej cały program, w którym rozmawiano także o wysłaniu przez rząd wojska przeciwko polskim przedsiębiorcom.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.